[Πανελλήνιες 2021] Τα πάντα για τις μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
4100 περίπου με οικονομικά και κοινωνικά πέρσι ηταν στα 6 μόρια εχεις πολλές πιθανότητες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλησπέρα και πάλι! ξέρω ότι έχω κουράσει με το θέμα μου αλλά ειλικρινά αγχώνομαι καθώς πρόκειται να φύγω την επόμενη εβδομάδα, πριν βγουν τα αποτελέσματα! 😂Εχοντας συγκεντρωσει 5 μόρια για την ιατρικη Ηρακλείου, και χωρίς κάποιο πρόβλημα με τα απαραίτητα δικαιολογητικά είναι σίγουρη η μετεγγραφή;
Κοιτα κοπελι να μην αγχωνεσαι να κανεις παρτι.
Η Ιατρικη Ηρακλειου εχει κανει Σασμο με τις μετεγγραφες.
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ποτε να αναμενουμε τα αποτελεσματα μετεγγραφων?Ποσες αιτησεις εγιναν συνολικα με οικονομικα κοινωνικα κριτηρια?Με 6 μορια και 15600 να ελπιζω για πτδε εκπα(η βαση των ετων 2015-2020 με εξαιρεση το 2018 διαμορφωθηκε στα 6 μορια) πιστευετε οτι και φετος ειναι πιθανο να κλεισει στα 6?
Ααα η αδερφή μου πρωτοετής εκεί..όλα τα κορίτσια εκεί είναι...μπορείς να ελπίζεις και υπομονή κάτι μέρες έμειναν.οτι καλύτερο ευχομαι
 

GGP

Νεοφερμένος

Η GGP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Ερώτηση λίγο άσχετη:
Αίτηση για το φοιτητικό πάσο να κάνω στην σχολή προορισμού ή προέλευσης;;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Ερώτηση λίγο άσχετη:
Αίτηση για το φοιτητικό πάσο να κάνω στην σχολή προορισμού ή προέλευσης;;
Τωρα που ειναι συντομη η παραλαβη ( ηλεκτονικο file)
μπορεις να κανεις :
Προελευσης και μετα προορισμου
ή μονο προορισμου

Ξερεί κανεις???
ναι προβλεπεται. Δικαιωμα εχεις οχι σιγουρια , οτι θελουν οι καθηγητες,υποβαλεις και περιμενεις.
 

George9989

Νεοφερμένος

Ο George9989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Τα δικαιολογητικα ποτε θα τα παραθεσουμε στην γραμματεια?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
πότε πιστεύεται ότι θα βγούνε τα αποτελέσματα ; εγώ προσωπικά περιμένω παρασκευή 26/11
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

Annou1

Νεοφερμένος

Η Annou1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Χημείας Πατρών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
ποιος δινει χαρτια δικαιωματος μετεγγραφης?
δε ξερω, δε το εχω αυτη τη στιγμη μαζι μου αλλα μπορει να ειναι και εκτυπωμενο, μπορει να μας ηρθε πρωτα ηλεκτρονικα δηλαδη, θυμαμαι που ειχε απο κατω και τις αντιστοιχιες.
 

nikolettari

Νεοφερμένος

Η nikolettari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
δε ξερω, δε το εχω αυτη τη στιγμη μαζι μου αλλα μπορει να ειναι και εκτυπωμενο, μπορει να μας ηρθε πρωτα ηλεκτρονικα δηλαδη, θυμαμαι που ειχε απο κατω και τις αντιστοιχιες.
δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο θα το έλεγε + υπάρχουν μόνο ειδικές κατηγορίες καθ' υπέρβαση και κατ εξαίρεση η μετεγγραφή ειναι 1 απο οτι ξερω και για επαλ και για γενικο
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο θα το έλεγε + υπάρχουν μόνο ειδικές κατηγορίες καθ' υπέρβαση και κατ εξαίρεση η μετεγγραφή ειναι 1 απο οτι ξερω και για επαλ και για γενικο
αν το βρω θα σας πω τι λεει να καταλαβετε
 

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ποτε αναμένεται να ανακοινωθουν τα αποτελεσματα των μετεγγραφων?(περσυ χρειαστηκαν 9 εργασιμες μερες)Υπαρχει πιθανοτητα για τις 19/11?
 

s93060

Νεοφερμένος

Ο s93060 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Λογικα είναι εύκολο αφού με την αίτηση βγαίνουν και τα μόρια που έχεις εκτός και αν καθυστερεί η διαδικασία λόγω αδερφών
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top