Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.
Οποτε Δεκέμβρη θα βγουν τα αποτελέσματα με τέτοια καθυστέρηση.
Καλα.. εχουν δειξει οτι δεν πολυβιαζονται. Τα αποτελεσματα με τα μορια μπορουν να βγουν πολυ γρηγορα ειναι θεμα υπολογιστων. Αυτα των αδελφων ομως, με τα σπιτια που εχουν βαλει ,αν τελικα το ελεγξουν θελουν ανθρωποελεγχο των δηλωσεων Ε9 ,αυτο αργει και ειναι περιπου 3500 αιτησεις
 

.aven

Νεοφερμένος

Η. aven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Σπουδάζω στο τμήμα Πληροφορικής της Άρτας και θα ήθελα να γνωρίζω αν υπάρχει τρόπος να φοιτήσω στο αντίστοιχο τμήμα της Αθήνας
 

annees lumiere

Νεοφερμένος

Ο annees lumiere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας! Μήπως μπορείται να με συμβουλεύσετε όσον αφορα ποιές απο τις δύο κατηγορίες με βολεύει καλύτερα;
Έχω περάσει στο Τμήμα Φιλοσοφίας των Ιωαννίνων και θα αιτηθώ μετεγγραφής για το ΦΠ στο ΑΠΘ, στο οποίο δεν πέρασα για 150 μόρια. Η αδερφή μου σπουδάζει στην Καλών Τεχνών του ΑΠΘ και βρίσκεται στο 11ο εξάμηνο των σπουδών της (6o έτος). Από την άλλη, στα οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια συγκεντρώνω 5,5 μορια. What do?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.
Γειά σας! Μήπως μπορείται να με συμβουλεύσετε όσον αφορα ποιές απο τις δύο κατηγορίες με βολεύει καλύτερα;
Έχω περάσει στο Τμήμα Φιλοσοφίας των Ιωαννίνων και θα αιτηθώ μετεγγραφής για το ΦΠ στο ΑΠΘ, στο οποίο δεν πέρασα για 150 μόρια. Η αδερφή μου σπουδάζει στην Καλών Τεχνών του ΑΠΘ και βρίσκεται στο 11ο εξάμηνο των σπουδών της (6o έτος). Από την άλλη, στα οικονομικά και κοινωνικά κριτήρια συγκεντρώνω 5,5 μορια. What do?
Τι να κανεις?
Νομιζω οτι η καλων τεχνων ειναι 10 εξαμηνα.
Δεν ειναι εντελως ξεκαθαρο αν ο αδελφη πρεπει να ειναι εντος v ή ν+2 , μαλλον ν ειναι ,αλλα...
Παιρνεις τηλεφωνο στο υπουργειο να στο ξεκαθαρισουν ,αμα και αυτοι ξερουν.
Αν ειναι v+2 κανεις αιτηση λογω αδελφης και την εχεις σιγουρη .
Αν ειναι v τοτε πας με τα μορια,
Βασικοι τροφοδοτες του απθ ειναι η κομοτηνη και τα ιωαννινα . Και οι δυο φετος υποφερουν παρα πολυ απο τον κοφτη 2750.
Υπολογιζω οτι το απθ θα κλεισει χαμηλοτερα απο τα περσινα 6 καπου στα 4 με 4,5 ,
θα ελεγα οτι δεν θα συπληρωσει αλλα δεν ειναι μεγαλη σχολη και οι δυο αλλες ειναι ισαριθμες, ειναι και θεσ/νικη.
Οποτε και ετσι εχεις σιγουρακι συν το οτι εχεις το επανω χερι στις ισοβαθμιες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.
Τι να κανεις?
Νομιζω οτι η καλων τεχνων ειναι 10 εξαμηνα.
Δεν ειναι εντελως ξεκαθαρο αν ο αδελφη πρεπει να ειναι εντος v ή ν+2 , μαλλον ν ειναι ,αλλα...
Παιρνεις τηλεφωνο στο υπουργειο να στο ξεκαθαρισουν ,αμα και αυτοι ξερουν.
Αν ειναι v+2 κανεις αιτηση λογω αδελφης και την εχεις σιγουρη .
Αν ειναι v τοτε πας με τα μορια,
Βασικοι τροφοδοτες του απθ ειναι η κομοτηνη και τα ιωαννινα . Και οι δυο φετος υποφερουν παρα πολυ απο τον κοφτη 2750.
Υπολογιζω οτι το απθ θα κλεισει χαμηλοτερα απο τα περσινα 6 καπου στα 4 με 4,5 ,
θα ελεγα οτι δεν θα συπληρωσει αλλα δεν ειναι μεγαλη σχολη και οι δυο αλλες ειναι ισαριθμες, ειναι και θεσ/νικη.
Οποτε και ετσι εχεις σιγουρακι συν το οτι εχεις το επανω χερι στις ισοβαθμιες.
απο σημερινες δημοσιογραφικες πληροφοριες φαινεται οτι θα ισχυσει το ν για το οριο φοιτησης του αδελφου.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν έχουν βγει ακόμα οι αιτήσεις έτσι;
Απο σημερινες δημοσιογραφικες πληροφοριες η εγκυκλιος θα βγει τριτη ή πεμπτη , δηλαδη πεμπτη, αν ταυτισουμε την εγκυκλιο με την εναρξη
 

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Λέτε να υπάρχει διαχωρισμός παλιό και νέο σύστημα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Η πλατφορμα ετοιμαζεται.Εχουν κατεβει τα παλια του 2019
 

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Θα τους πάρει και θα τους σηκώσει..:paladin:
Τι εννοείτε θα τους πάρει και θα τους σηκώσει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μιλας για μετεγγραφες?
Ναι για μετεγγραφές μιλάω μήπως γνωρίζεις κάτι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,567 μηνύματα.
Τι εννοείτε θα τους πάρει και θα τους σηκώσει;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι για μετεγγραφές μιλάω μήπως γνωρίζεις κάτι;
Τα παιδια με το παλαιο εχουν σιγουρα διαφορετικη βαση μετεγγραφης(2750).
Η ποσοτητα μετεγγραφομενων (15%) φαινεται ως τωρα να ειναι ενιαία για ολους.
Θα αναμενουμε ομως την τελικη εγκυκλιο αν θα πει κατι διαφορετικο για το θεμα αυτο .
 

tkasos2002

Νεοφερμένος

Ο tkasos2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Αν πάρω την μεταγραφή έχω το δικαίωμα να αρνηθώ μετά την θέση και να παραμείνω στην αρχική σχολή μου; Μιλάω σε περίπτωση που το μετανιώσει κάποιος . Γίνεται να μην «δεχτεί» την μεταγγραφη ;
 

Xristinaqui

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristinaqui αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Αν πάρω την μεταγραφή έχω το δικαίωμα να αρνηθώ μετά την θέση και να παραμείνω στην αρχική σχολή μου; Μιλάω σε περίπτωση που το μετανιώσει κάποιος . Γίνεται να μην «δεχτεί» την μεταγγραφη ;
Ελπίζω πως όχι διότι θα έχεις πάρει την θέση από κάποιον που όντως ήθελε την μετεγγραφή. Αποφάσισε πριν κάνεις την αίτηση γιατί είναι κρίμα.
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,914 μηνύματα.
Αν πάρω την μεταγραφή έχω το δικαίωμα να αρνηθώ μετά την θέση και να παραμείνω στην αρχική σχολή μου; Μιλάω σε περίπτωση που το μετανιώσει κάποιος . Γίνεται να μην «δεχτεί» την μεταγγραφη ;
Ναι γίνεται να μην την δεχτείς.
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top