Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fay01

Νεοφερμένος

Η fay01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Τα γιαννενα ειναι το ποιο φιλικο πανεπιστημιο για τους μετεγγραφομενους. Θα σε βοηθησουν. Βεβαια οι γιατροι ειναι καπως αλλα ενταξει θα τα καταφερεις.
Ναι ε; Με καθησυχασες τωρα μπορω να πω γιατι εγω ολο το αντίθετο άκουγα..
 

zoi._k3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η zoi._k3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ και πάλι πολύ!!
 

Γιωργος15773

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος15773 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μετεγγραφή Ιατρική
Μια εκτίμηση για πόσα μόρια θα κλείσει φέτος η Ιατρική Πάτρας;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

Γιωργος15773

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος15773 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Μάλιστα. Πληροφοριακά, η άγνοια και η αγένεια αποτελούν θανάσιμο συνδυασμό.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,669 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Αλκης Κ.

Δραστήριο μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 630 μηνύματα.

blueroses37

Νεοφερμένος

Η blueroses37 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Στα πόσα μόρια πιστεύετε ότι θα κλείσει φέτος το Παιδαγωγικο τμήμα Δημοτικης Εκπαίδευσης στα Ιωάννινα και τον Βόλο ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Καλημέρα τελικά παιδιά είναι το φορολογητέο η η επιβολή φόρου;γιατί αν είναι το φορολογητέο έχουμε 6 μορια αν είναι η επιβολή 4.εγω είμαι μισθωτή και είναι το ίδιο φορολογητέο και επιβολή ο σύζυγος όμως είναι αγρότης και είναι διαφορετικό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Δεν ξερω τι ειναι η επιβολη φορου .
Θα πας στην γραμμη ΕΙΣΟΔΗΜΑ ΕΠΙΒΟΛΗΣ ΕΙΣΦΟΡΑΣ και θα προσθεσεις τα ποσα, υποχρεου και συζηγου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Αυτό εννοώ κι εγω το εισόδημα επιβολής φόρου είναι η το φορολογητέο εισόδημα γιατί ο σύζυγος έχει αλλο ποσό στο φορολογητέο και άλλο στο εισόδημα επιβολής φορου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Μαλιστα ... ισως ο συζηγος εχει ''αυτοτελως φορολογουμενα ποσα''
Αυτοι παντως μαλλον θα στοχευσουν στο μεγαλυτερο ποσο, ετσι εκαναν τα προηγουμενα χρονια .
 
Τελευταία επεξεργασία:

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Καλημέρα! Εγω πάντως απο αύριο θα παρακολουθήσω τα μαθήματα της ΗΜΜΥ Πατρας ,που θέλω να μετεγγραφώ (4 μόρια απο οικονομικά) και ο θεος βοηθος !!!!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλημέρα! Εγω πάντως απο αύριο θα παρακολουθήσω τα μαθήματα της ΗΜΜΥ Πατρας ,που θέλω να μετεγγραφώ (4 μόρια απο οικονομικά) και ο θεος βοηθος !!!!!
Καλα θα κανεις. Ο θεος ειναι απροβλεπτος ,αλλα πιστευω αυτη την φορα θα ειναι μαζι σου.
 

tzina2002

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tzina2002 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

Elena78

Νεοφερμένος

Η Elena78 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Μαλιστα ... ισως ο συζηγος εχει ''αυτοτελως φορολογουμενα ποσα''
Αυτοι παντως μαλλον θα στοχευσουν στο μεγαλυτερο ποσο, ετσι εκαναν τα προηγουμενα χρονια .
Άρα έχουμε 4 η αν είμαστε τυχεροί 6 και ο θεός βοηθός ευχαριστω πολύ Γιαννη
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top