[Πανελλήνιες 2020] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Petros123

Νεοφερμένος

Ο Petros123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Α ναι ευτυχώς που με το είπες γιατί δεν το ήξερα.
Υπενθυμίζω πως ό,τι και να λέει μια υπουργική απόφαση ή και νόμος ακόμα υπόκειται στον έλεγχο, μεταξύ άλλων, και της συνταγματικότητάς του από το Ανώτατο Ακυρωτικό Δικαστήριο, δλδ το ΣτΕ!
 

Guest 750472

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν επιτρεπεται να χαρακτηριζεται αγενης καποιος που διατηρει την ψυχραιμια του και σας απευθυνεται στον πληθυντικο.
Ευχαριστω για τον αυθεντικο διαλογο , αποχωρω
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Δεν επιτρεπεται να χαρακτηριζεται αγενης καποιος που διατηρει την ψυχραιμια του και σας απευθυνεται στον πληθυντικο.
Ευχαριστω για τον αυθεντικο διαλογο , αποχωρω

"Πραγματικα απορω τι ασχολουμαστε με ανθρωπος οχι αμεσα ενδιαφερομενους που απλα γεμιζουν το χρονο τους αδιαφορωντας για την αγωνια πολλων απο εμας.Τοση πολλη δουλεια εχετε κυριοι αποφοιτοι πανεπιστημιων που που μπαινετε σε φοιτητικα φορουμ με τις ωρες" scripta manent...
 

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
"Πραγματικα απορω τι ασχολουμαστε με ανθρωπος οχι αμεσα ενδιαφερομενους που απλα γεμιζουν το χρονο τους αδιαφορωντας για την αγωνια πολλων απο εμας.Τοση πολλη δουλεια εχετε κυριοι αποφοιτοι πανεπιστημιων που που μπαινετε σε φοιτητικα φορουμ με τις ωρες" scripta manent...
Ηρεμία όλοι
 

Ν.Χ.

Δραστήριο μέλος

Ο Ν.Χ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.

γιω99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο γιω99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 183 μηνύματα.

KGGS

Νεοφερμένος

Η KGGS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί υπήρξε τόση μεγάλη πτώση βάσεων;
Μήπως είχαμε μικρότερη διαρροή θεμάτων και "μαγειρέματα" στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας λόγω κορωνοϊού;
Τί δεν το ξέρατε ότι γίνονται τέτοια στο βασίλειο της Δανιμαρκίας;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί υπήρξε τόση μεγάλη πτώση βάσεων;
Μήπως είχαμε μικρότερη διαρροή θεμάτων και "μαγειρέματα" στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας λόγω κορωνοϊού;
Τί δεν το ξέρατε ότι γίνονται τέτοια στο βασίλειο της Δανιμαρκίας;

Με τέτοιες βάσεις θα ήθελα να ήμουν 17 χρονών..πάρτυ θα έκανα.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Παιδιά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί υπήρξε τόση μεγάλη πτώση βάσεων;
Μήπως είχαμε μικρότερη διαρροή θεμάτων και "μαγειρέματα" στις διευθύνσεις δευτεροβάθμιας λόγω κορωνοϊού;
Τί δεν το ξέρατε ότι γίνονται τέτοια στο βασίλειο της Δανιμαρκίας;
μαγειρεματα στις διευθυνσεις της δευτεροβαθμιας τι εννοεις?
 

KGGS

Νεοφερμένος

Η KGGS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Σκέψου τα γραπτά μετά τα εξεταστικά κέντρα τί διαδρομή ακολουθούν;
ναι και τι θες να πεις δηλαδη??οτι θα αλλαξουν απαντησεις??τα γραπτα σφραγιζονται,μπαινουν σε κουτι,επισης τα ονοματεπωνυμα καλυπτονται.δεν πιστευω οτι μπορει να γινει κατι
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εγώ ξέρω πως ενώ παλιότερα εισάγονταν στα ΚΑΤΕΕ με ευνοϊκές συνθήκες τα οποία ήταν Ανώτερα Ιδρύματα τα οποία κακώς ισοτιμήθηκαν με τα ΤΕΙ, βρισκόμαστε σε μια εποχή που μπαίνεις στο Πανεπιστήμιο με βαθμό 1/20 και μάλιστα ακόμα και σε ιστορικές σχολές όπως το Μαθηματικό εισάγεσαι δίνοντας "λευκή κόλλα" σχεδόν.
 

KGGS

Νεοφερμένος

Η KGGS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
ναι και τι θες να πεις δηλαδη??οτι θα αλλαξουν απαντησεις??τα γραπτα σφραγιζονται,μπαινουν σε κουτι,επισης τα ονοματεπωνυμα καλυπτονται.δεν πιστευω οτι μπορει να γινει κατι
Και όμως μπορεί να γίνει , σκέψου λίγο , δείχνεις έξυπνο παιδί. Εγώ πάντως γνωρίζω περίπτωση που έγινε η "δουλειά". Α ! δεν απάντησες όμως γιατί έπεσαν οι βάσεις φέτος;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ ξέρω πως ενώ παλιότερα εισάγονταν στα ΚΑΤΕΕ με ευνοϊκές συνθήκες τα οποία ήταν Ανώτερα Ιδρύματα τα οποία κακώς ισοτιμήθηκαν με τα ΤΕΙ, βρισκόμαστε σε μια εποχή που μπαίνεις στο Πανεπιστήμιο με βαθμό 1/20 και μάλιστα ακόμα και σε ιστορικές σχολές όπως το Μαθηματικό εισάγεσαι δίνοντας "λευκή κόλλα" σχεδόν.
Δεν είναι περίεργο , όλα είναι προσφορά και ζήτηση.
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Και όμως μπορεί να γίνει , σκέψου λίγο , δείχνεις έξυπνο παιδί. Εγώ πάντως γνωρίζω περίπτωση που έγινε η "δουλειά". Α ! δεν απάντησες όμως γιατί έπεσαν οι βάσεις φέτος;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Δεν είναι περίεργο , όλα είναι προσφορά και ζήτηση.

Και πέρσι χαμηλές ήταν. Φέτος δεν είχαν και καμία ιδιαίτερη πτώση.
 

KGGS

Νεοφερμένος

Η KGGS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

giorgosp97

Νεοφερμένος

Ο giorgosp97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οι σχολές υψηλής ζήτησης είχαν μεγάλη πτώση , ενώ θα περίμενε κανείς αύξηση.
Ποιος θα περιμενε αυξηση? Φετος οι επιδοσεις ηταν χαμηλοτερες, μπηκαν αυτοι που με τη βαθμολογια τους φετος καλυπταν την εκαστοτε θεση.
 

Chris 21

Νεοφερμένος

Ο Chris 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τελικά πέρασα ιστορία και εθνολογία
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top