[Πανελλήνιες 2010] τομεας πληροφορικής

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
παιδια πως τα βλεπετε τα πραγματα φετος??? η υλη ειναι η ιδια με την περσινη ας ελπιζουμε οτι θα πεσουνε ευκολα θεματα και φετος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
παιδια πως τα βλεπετε τα πραγματα φετος??? η υλη ειναι η ιδια με την περσινη ας ελπιζουμε οτι θα πεσουνε ευκολα θεματα και φετος!!!

Ναι αφού πέρσι πιάσαμε το 1/3 των θέσεων που μας έδωσαν και ας ήταν μεσαίου επιπέδου τα θέματα φέτος λογικά θα είναι πιο εύκολα(γενικά σε όλους όχι μόνο στην πληροφορική) ...

P.S:welcome κιόλας Λάζαρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ναι αφού πέρσι πιάσαμε το 1/3 των θέσεων που μας έδωσαν και ας ήταν μεσαίου επιπέδου τα θέματα φέτος λογικά θα είναι πιο εύκολα(γενικά σε όλους όχι μόνο στην πληροφορική) ...

P.S:welcome κιόλας Λάζαρε...
γεια σου μαριε παιχταρα μου απο οτι ειδα εσυ τα πηγες πολυ καλα και δικτυα και προγραμματισμο εγραψες 100 στα 100?αα και κατι αλλο πες μου ποσες ωρες διαβαζες ειδικοτητα και ποσες μαθηματα γενικης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
γεια σου μαριε παιχταρα μου απο οτι ειδα εσυ τα πηγες πολυ καλα και δικτυα και προγραμματισμο εγραψες 100 στα 100?αα και κατι αλλο πες μου ποσες ωρες διαβαζες ειδικοτητα και ποσες μαθηματα γενικης?

Λοιπόν γενικά μέχρι Δεκέμβρη γύρω στην μία ώρα την μέρα.Μετά στις διακοπές τα Χριστούγεννα έκανα επανάληψη την μέχρι τότε ύλη που είχαμε κάνει(στην ειδικότητα).Από Γενάρη και μετά διάβαζα 2-3 ώρες την μέρα προσπαθώντας τα σαββατοκύριακα να κάνω επαναλήψεις.Από Μάρτη και μετά διάβαζα πολύ οχτάωρα+(ειδικά το Πάσχα που δεν πήγα πουθενά)...Στο τέλος τώρα διάβασα πάρα πολύ.Αυτά για ειδικότητα,στα γενικής δεν διάβασα πολύ γιατί έπαιρναν μικρό ποσοστό σε σχέση με την ειδικότητα...
Για πες εσύ που θες να περάσεις ?

P.S:Δες αυτό https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=47811
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
μαριε στο σχολειο σου ποτε βγαλατε την υλη στα δικτυα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Λοιπόν γενικά μέχρι Δεκέμβρη γύρω στην μία ώρα την μέρα.Μετά στις διακοπές τα Χριστούγεννα έκανα επανάληψη την μέχρι τότε ύλη που είχαμε κάνει(στην ειδικότητα).Από Γενάρη και μετά διάβαζα 2-3 ώρες την μέρα προσπαθώντας τα σαββατοκύριακα να κάνω επαναλήψεις.Από Μάρτη και μετά διάβαζα πολύ οχτάωρα+(ειδικά το Πάσχα που δεν πήγα πουθενά)...Στο τέλος τώρα διάβασα πάρα πολύ.Αυτά για ειδικότητα,στα γενικής δεν διάβασα πολύ γιατί έπαιρναν μικρό ποσοστό σε σχέση με την ειδικότητα...
Για πες εσύ που θες να περάσεις ?

P.S:Δες αυτό https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=47811
μαριε εγω θελω να περασω στην ΣΜΥΝ σχολη μονιμων υπαξιωματικων ναυτικου.απο πρωτη δεκεμβριου ξεκινησα να διαβαζω και εγω τρεις ωριτσες ττην ημερα μιαμιση δικτυα και μιαμιση προγραμματισμο....!χρηστο εμεις την εχουμε τελειωσει την υλη στα δικτυα και στον προγραμματισμο εχουμε φτασει μεχρι το κεφαλαιο 8!!!!!
-----------------------------------------
ευτυχως εχουμε super καθιγητη και ετσι δεν εχουμε μεγαλο προβλημα!!!
-----------------------------------------
Λοιπόν γενικά μέχρι Δεκέμβρη γύρω στην μία ώρα την μέρα.Μετά στις διακοπές τα Χριστούγεννα έκανα επανάληψη την μέχρι τότε ύλη που είχαμε κάνει(στην ειδικότητα).Από Γενάρη και μετά διάβαζα 2-3 ώρες την μέρα προσπαθώντας τα σαββατοκύριακα να κάνω επαναλήψεις.Από Μάρτη και μετά διάβαζα πολύ οχτάωρα+(ειδικά το Πάσχα που δεν πήγα πουθενά)...Στο τέλος τώρα διάβασα πάρα πολύ.Αυτά για ειδικότητα,στα γενικής δεν διάβασα πολύ γιατί έπαιρναν μικρό ποσοστό σε σχέση με την ειδικότητα...
Για πες εσύ που θες να περάσεις ?

P.S:Δες αυτό https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=47811
πολυ καλο το link που ανεβασες τα εχω κατεβασει καιρο τωρα γιατι τα ειχα δει οτι τα ειχες ανεβασει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
μαριε στο σχολειο σου ποτε βγαλατε την υλη στα δικτυα???
Γύρω στον Φλεβάρη την βγάλαμε...
-----------------------------------------
μαριε εγω θελω να περασω στην ΣΜΥΝ σχολη μονιμων υπαξιωματικων ναυτικου.απο πρωτη δεκεμβριου ξεκινησα να διαβαζω και εγω τρεις ωριτσες ττην ημερα μιαμιση δικτυα και μιαμιση προγραμματισμο....!χρηστο εμεις την εχουμε τελειωσει την υλη στα δικτυα και στον προγραμματισμο εχουμε φτασει μεχρι το κεφαλαιο 8!!!!!
-----------------------------------------
ευτυχως εχουμε super καθιγητη και ετσι δεν εχουμε μεγαλο προβλημα!!!
-----------------------------------------
Αυτό δεν είναι και τόσο καλό.Γιατί τόση βιασύνη?Εμείς τελειώσαμε Φλεβάρη και προλάβαμε μια χαρά και επαναλήψεις και όλα.Ειδικά το κεφάλαιο 7 πότε προλάβατε και το κάνατε?Καταλαβαίνετε τίποτα η απλά προχωράει και δεν λύνει απορίες κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ο καθηγητης ειναι καλος τις λυνουμε ολες τις αποριες απλα εχουμε πολλες ωρες ειδικοτητα και ειχαμε βαλει προγραμμα να τελειωσουμε γρηγορα τα δικτυα για να μας μεινει αρκετος χρονος για τον προγραμματισμο!!απλα εγω φοβαμαι φετος γιατι ειναι η πρωτη φορα που δεινω και ανχωνομαι ευκολα και επισης φοβαμαι αν θα ειναι καλα διατυπωμενες οι ερωτησεις..........για δωσε καμια συμβουλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Lazare καλοσορισες και απο εμενα ρε.Επιτελους θα μιλησουμε και για την πληροφορικη ποια σε αυτο το forum,να βρω και εγω βρε αδερφε ενα ατομο να "αληλοποστηριζομαι"!!! Λοιπον ειδα την συζητηση π ειχατε με τον Μαριο παραπανω......
Πρωτον εχω να σου πω:Πως προλαβατε και βγαλατε την υλη στα Δικτυα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα,πες μου!? Εμεις ακομη ειμαστε στην μεση του 7! Και κλεισανε τα σχολεια λογο της γριπης και ασε.Προγραματισμο την τελειωσαμε εδω και 2 εβδομαδες ενταξει ειμαστε.

(και μια παρατηρηση θελω να κανω,στον προγραματισμο της ασκησεις-προγραματα ξερεις να τα λυνεις??? Γιατι πιστευω πως ειμαι ο μονος π δεν μπορει??????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
γεια σου αδερφε κοιτα δυκτια τα τελειωσαμε γρηγορα και καναμε ποιοτικο μαθημα βλεπεις εχουμε καθηγητη με δυο μεταπτυχιακα...!!κανουμε με τον ιδιο καθηγητη και δυκτια και προγραμματισμο και μας ειπε να τελειωσουμε πρωτα γρηγορα δικτυα ωστε οταν φτασει ο ιανουαριος να τα πεζουμε στα δαχτυλα!!!οντως ειναι περιεργο που τελειωσαμε γρηγορα αλλα πεζει ρολο και ο καθηγητης και το ποσες ωρες κανεις μαθημα!!γενικα ειναι το 80 τις 100 στα δικτυα ειναι θεωρια αυτα που ειναι δυσκολα ειναι το IP η αμμεση και η εμμεση δρομολογηση καθως και η συμμετρικη κρυπτογραφηση και η ασυμμετρικη κρυπτογραφιση ειναι λιγο δυσκολα κεφαλαια κατα την γνωμη για τον προγραμματισμο μεχρι το κεφαλαιο 7 εχουμε τελειωσει απλα μην ανχωνεσαι με τα προγραμματα ειναι μεχρι να μαθεις τις εντολες τις συναρτησεις και τα λοιπα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Lazare καλοσορισες και απο εμενα ρε.Επιτελους θα μιλησουμε και για την πληροφορικη ποια σε αυτο το forum,να βρω και εγω βρε αδερφε ενα ατομο να "αληλοποστηριζομαι"!!! Λοιπον ειδα την συζητηση π ειχατε με τον Μαριο παραπανω......
Πρωτον εχω να σου πω:Πως προλαβατε και βγαλατε την υλη στα Δικτυα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα,πες μου!? Εμεις ακομη ειμαστε στην μεση του 7! Και κλεισανε τα σχολεια λογο της γριπης και ασε.Προγραματισμο την τελειωσαμε εδω και 2 εβδομαδες ενταξει ειμαστε.

(και μια παρατηρηση θελω να κανω,στον προγραματισμο της ασκησεις-προγραματα ξερεις να τα λυνεις??? Γιατι πιστευω πως ειμαι ο μονος π δεν μπορει??????)

Πολύ γρήγορα τελειώσατε και εσείς τον προγραμματισμό.Γιατί τόση βιασύνη δεν μπορώ να καταλάβω!Όσο για αυτό που λες ότι δεν μπορείς να λύσεις δείτε εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?p=1823387#post1823387

ο καθηγητης ειναι καλος τις λυνουμε ολες τις αποριες απλα εχουμε πολλες ωρες ειδικοτητα και ειχαμε βαλει προγραμμα να τελειωσουμε γρηγορα τα δικτυα για να μας μεινει αρκετος χρονος για τον προγραμματισμο!!απλα εγω φοβαμαι φετος γιατι ειναι η πρωτη φορα που δεινω και ανχωνομαι ευκολα και επισης φοβαμαι αν θα ειναι καλα διατυπωμενες οι ερωτησεις..........για δωσε καμια συμβουλη!!!

Μην αγχώνεσαι(η τεσπα όσο μπορείς).Τα δίκτυα πάντως πέρυσι ήταν πιο δύσκολα από τα θέματα του προγραμματισμού οπότε δεν συμφωνώ με την λογική του καθηγητή σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον Μάριο!Πολύ γρήγορα τελειώσατε...!Για μένα(κ για πολλούς άλλους νομίζω)ο προγραμματισμός(με βάση τα περυσινά θέματα) είναι απο πολύ εύκολος μέχρι γελίος!!!Τα δίκτυα θέλουν λίγη προσοχή γιατι κρύβουν παγήδες...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
απλα ρε παιδια δωσαμε βαση πολυ στα δικτυα για αυτο και τελειωσαμε γρηγορα!!!sxetlant εχεις δικιο τα δικτυα κρυβουν παγιδες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top