[Πανελλήνιες 2009] Πόσα μόρια υπολογίζετε οτι πιάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν ξέρω ακριβός αλλα υπολογίζω απο 1600 και πάνω!Σε 1 βδομάδα θα ξέρουμε και σίγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μακαρι να πανε ολα οπως τα εχουμε υπολογισει......1500 και πανω...Καλη επιτυχια σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε
Γλώσσα άγνωστο ελπίζω πάνω από 10 ασ βάλουμε ενα 11(αν και πιστεύω παραπάνω)=165
Μαθματικα έκανα μια χοντρή μαλακία ένα 14 πιστεύω=210
Δίκτυα(γύρω στο 19 και)=680
Προγραμματισμός(20 δεν έχω λάθος)=700
Αυτά μας κάνουν 1755.
Επειδή ποτέ δεν ξέρεις όμως ας πώ γύρω στο 1700(μπορεί βέβαια να έχω και πάνω από 1800 αν έχω γράψει στην γλώσσα καλά αλλά κάτω από 1600 δεν νομίζω να πέσω)
Λοιπόν καλή επιτυχία σε όλους παιδιά...
-----------------------------------------
P.S γράψτε και σε τι είδους επάλ πάτε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Λοιπόν έχουμε και λέμε
Γλώσσα άγνωστο ελπίζω πάνω από 10 ασ βάλουμε ενα 11(αν και πιστεύω παραπάνω)=165
Μαθματικα έκανα μια χοντρή μαλακία ένα 14 πιστεύω=210
Δίκτυα(γύρω στο 19 και)=680
Προγραμματισμός(20 δεν έχω λάθος)=700
Αυτά μας κάνουν 1755.
Επειδή ποτέ δεν ξέρεις όμως ας πώ γύρω στο 1700(μπορεί βέβαια να έχω και πάνω από 1800 αν έχω γράψει στην γλώσσα καλά αλλά κάτω από 1600 δεν νομίζω να πέσω)
Λοιπόν καλή επιτυχία σε όλους παιδιά...
-----------------------------------------
P.S γράψτε και σε τι είδους επάλ πάτε.....

Πολύ καλα τα πήγες δηλαδή!!Ευχαριστούμε πολύ!Το ίδιο εύχομαι και σε σένα!:no1:!!Υπομονή...!Μέχρι την παρασκευή θα ξέρουμε ποσο γράψαμε!!Με το είδος ΕΠΑΛ θα εννοείς Ομάδα!Ομάδα Α είμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ενοοώ πληροφορική,οικονομικά κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stamataras

Νεοφερμένος

Ο stamataras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
στις 26-6 βγενουν οι βαθμολογιες για εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
στις 26-6 βγενουν οι βαθμολογιες για εμας

ειναι σίγουρο? γιατι εγω ακουσα τελος του μηνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
υπολογιζω γυρω στα 1840 και πανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μπραβο ρε παιδια..Καλα αποτελεσματα σε ολους:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η ειδικοτητα μου ειναι μηχανικος αυτοκινητων...αλλα φετος διαβασα τοσο οσο διαβασα για ολες τις ταξεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Μηχανικός αυτοκινήτων και τόσα πολλά.Μπράβο φιλε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ενοοώ πληροφορική,οικονομικά κλπ...

Πληροφορική!


Αρχική Δημοσίευση από stamataras:
στις 26-6 βγενουν οι βαθμολογιες για εμας

Ναι κάπου στις 26 άκουσα κι εγώ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εγω πιστευω να επιασα γθρω στα 1600!!πιστευω τη σχολη που θελω την πιανω!ε λιγες μερες θα κανουμε υπομονη,μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα κ μετα θα ξερουμε!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Που θέλεις πάρη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
τει μηχανολογιας στισ σερρες!!περυσι ειχε 1299!!δεν νομιζω να ανεβει πανω απο 1600 φετος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια εγραψα παραπανω απο οσο υπολογιζα..1884 (200 ΜΕΚ2,199 ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΗΧΑΝΩΝ,183 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ,142 ΕΚΘΕΣΗ)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top