Παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης εκπα - δήλωση μαθημάτων.

ioanna.k.3333

Νεοφερμένος

Η ioanna.k.3333 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Πρόκειται να ξεκινήσω το α'εξαμηνο στο πανεπιστήμιο την άλλη εβδομάδα. Ξέρεις κανείς αν πρέπει να δηλώσω κάποια μαθήματα;

Στο πρόγραμμα το πανεπιστημίου υπάρχουν τα υποχρεωτικά μαθήματα τα κατεπιλογης υποχρεοτικα και τα επιλογής.

Εγώ σαν πρωτοετής στο α εξάμηνο έχω κατεπιλογης υποχρεοτικα μαθηματα; Τι ακριβώς είναι αυτά;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Πρόκειται να ξεκινήσω το α'εξαμηνο στο πανεπιστήμιο την άλλη εβδομάδα. Ξέρεις κανείς αν πρέπει να δηλώσω κάποια μαθήματα;

Στο πρόγραμμα το πανεπιστημίου υπάρχουν τα υποχρεωτικά μαθήματα τα κατεπιλογης υποχρεοτικα και τα επιλογής.

Εγώ σαν πρωτοετής στο α εξάμηνο έχω κατεπιλογης υποχρεοτικα μαθηματα; Τι ακριβώς είναι αυτά;
καλησπερα
Γενικος κανονας στην δηλωση μαθηματων α' εξαμηνου ειναι
-αν οχι επιλογης τα δηλωνει η γραματεια
-αν υπαρχουν επιλογης τα δηλωνει η φοιτητρια

Εσυ τωρα λες οτι εχεις και υποχρεωτικα επιλογης
οκ
Δηλωνεις (οταν πουν) τα υποχρεωτικα και δηλωνεις και καποιο/α ( οσα ζητουν) απο τα υποχρεωτικα επιλογης

Προσπαθησα να βγαλω ακρη απο το σαιτ της σχολης σου αλλα εις ματην

Τα μαθηματα σου

Υποχρεωτικα

1696003860550.png

Υποχρεωτικα επιλογης

1696003896516.png

Καθημερινο προγραμμα

1696004026316.png

1696004249363.png


Δεν δενουν μεταξυ τους..λειπει ενα τα Μαθηματικα Ι
Καλη τυχη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top