Παιδαγωγικό ή φιλοσοφια;

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Καλησπέρα, σκοπεύω να κάνω 10% και είμαι σε δίλημμα για το τι θέλω. Είμαι ανάμεσα σε παιδαγωγικο δημοτικης εκπαίδευσης και φιλοσοφία. Πολύ ενδιαφέρον μου φαίνεται και το τμήμα της κοινωνικής ανθρωπολογίας στο πάντειο αλλά πιστεύω δεν εχει μέλλον. Τι θα προτείνατε;
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Γειά σου λες για τα παιδαγωγικα Τμήματα και ήθελα να ξέρω αν ξέρεις ποιο είναι καλητερο για βρεφονηπιακό έως νηπθαγωγοσ
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Έχει να κάνει με το τι θες να κάνεις!
Φιλοσοφία μακρυά! Δεν ασχολείσαι με αρχαια και λοιπά αρκετά.
Σε ποιο τμήμα είσαι τώρα?
Καλύτερα παιδαγωγικο!
 

pinelopikaxrila20@gm

Νεοφερμένος

Η pinelopikaxrila20@gm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Έχει να κάνει με το τι θες να κάνεις!
Φιλοσοφία μακρυά! Δεν ασχολείσαι με αρχαια και λοιπά αρκετά.
Σε ποιο τμήμα είσαι τώρα?
Καλύτερα παιδαγωγικο!
Είμαι νηπιαγωγών. Έκανα 10%, έβαλα πρώτο το παιδαγωγικο Ιωαννίνων το θέλω καλύτερα, αλλά είναι κατά 100 μόρια πιο ψηλά από τα δικά μου ελπίζω να πέσει λίγο να το πιάσω.. και δεύτερη επιλογή φιλοσοφικο Ιωάννινα. Δεν θέλω να έχει πολλά αρχαία γιαυτό το επέλεξα. Ίδια δικαιώματα έχει με το φιλολογικό.
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ίδια δικαιώματα ναι αλλά διαφορετική αντιμετώπιση στην αγορα εργασίας!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top