Λίγο πριν τις πανελλήνιες είμαι με κατακερματισμένη ψυχολογία

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους τους συμφορουμιτες.
Ειμαι μαθητης Γ Λυκειου και φετος δινω Πανελλαδικες.Εχω πολλες δυνατοτητες και γενικα ολοι στο περιβαλλον πιστευουν οτι θα τα παω πολυ καλα.Ολη την χρκνια ωστοσο,απο το καλοκαιρι αντιμετωπιζα ψυχολογικα προβληματα τα οποια πήγαζαν απο τα κομπλεξ και τις ανασφαλειες μου.Σαν αποτελεσμα,εχω φτασει λιγες μερες πριν τις εξετασεις με κατακερματισμενη ψυχολογία,χωρις ελπίδες και χωρις να εχω προετοιμαστει οπως θα επρεπε.Εχω αποφασισει να ξαναδωσω του χρονου αλλα τρεμω στην ιδεα οτι θα απογοητευσω τους δικους μου και τους καθηγητες μου με την διαφαινομενη φετινή μου αποτυχια.Ζηταω τις συμβουλες σας,πως να το διαχειριστω γιατι εχω βρεθει σε αδιεξοδο
 

Startx0

Νεοφερμένος

Ο Startx0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Την Κυριακή που θα πάρουμε την Ευρωλίγκα θα σου φύγουν όλα !!!!! :) ..καλή τύχη..
 

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,440 μηνύματα.
Μη μασάς. Μπορεί να πέσουν αυτά που ξέρεις και να γράψεις τέλεια.
Κάνε καλές επαναλήψεις τώρα και όλα θα πάνε καλά!!!
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Μην λες απο τώρα ότι θα ξαναδώσεις έχεις πολυ καιρό μπροστά σου να το αποφασίσεις αυτό.Εσυ θα πας με ακμαιο ηθικο , εξαλλου μπορεί να πέσουν θέματα που τα ξέρεις και να γράψεις πολυ καλά. Ολοι πριν τις εξετάσεις λιγο πολύ νιώθουν οτι δεν θυμούνται τίποτα και όταν βλέπουν τα θεματα τα θυμουνται
 

Panatha mono

Νεοφερμένος

Ο Panatha mono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Kolokythiatoumpana

Νεοφερμένος

Η Kolokythiatoumpana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Δεν απογοητεύεις κανέναν και για κανέναν λόγο. Η ζωή και οι επιλογές δεν τελειώνουν με τις πανελλήνιες. Έχουμε ακόμα λίγες αλλά πολύτιμες μέρες. Οργάνωσέ τις, σπάσε την ύλη σε κομμάτια. Υπάρχει ακόμα χρόνος και είναι πραγματικά πολύ νωρίς να μιλάς για του χρόνου. Μια "κοιλιά" κατά τη διάρκεια της χρονιάς δεν προεξοφλεί την αποτυχία. Φρόντισε τη ψυχολογία σου και κράτα μια επαφή με τα μαθήματα και τα πράγματα θα πάνε καλύτερα από όσο πιστεύεις. Να θυμάσαι ότι τα φροντιστήρια σε προετοιμάζουν για πιο δύσκολα θέματα.
 

johnstamatis34

Νεοφερμένος

Ο johnstamatis34 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Την ωρα του ημιτελικου εχω φροντιστηριο😭😭
σε καταλαβαίνω αδερφέ, εμάς ευχτυχώς μας άλλαξε την ώρα για τις 12 το μεσημέρι ώστε να έχουμε το ελεύθερο να δούμε το φαιναλ φορ! Ωστόσο μην αγχώνεσαι γιατί κ εγώ στην ίδια περίπου φάση είμαι..Προσπαθώ(όσο μπορώ) να κάνω το συστηματικό μ διάβασμα και ευελπιστώ πως σε 10 μέρες θα είναι όλα καλά με την βοήθεια του εφτάστερου
 
Top