Ο σκύλος μου κάνει εμετό

Ismhnhpapa

Νεοφερμένος

Η Ismhnhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας και λίγο άτοπο να το γράφω εδώ αλλά το σκυλάκι μου είναι ανήσυχο και έχει φάει αρκετό γρασίδι που το έκανε εμετό και δε λέει να ησυχάσει . Ξέρετε τι μπορώ να κάνω ; Φοβάμαι μη πάθει τίποτα την νύκτα
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,897 μηνύματα.
Γεια σας και λίγο άτοπο να το γράφω εδώ αλλά το σκυλάκι μου είναι ανήσυχο και έχει φάει αρκετό γρασίδι που το έκανε εμετό και δε λέει να ησυχάσει . Ξέρετε τι μπορώ να κάνω ; Φοβάμαι μη πάθει τίποτα την νύκτα
Τι αλλά συμπτώματα έχει;
Τρέμει;
Περπατάει καλά;
Έχει όρεξη να φάει;

Αν το σκυλί τρέμει και προσπαθεί να κάνει εμετούς καλό είναι να πάει σε κτηνίατρο γιατί μπορεί να έχει κάτι επικίνδυνο.

Αν εννοείς ότι συνεχίζει να τρώει γρασίδι παρόλο που το κάνει εμετο, να τον δέσετε/περιορίσετε κάπου μακριά από αυτό.

Περαστικά στο σκυλάκι
 

Katerinaev

Δραστήριο μέλος

Η Katerinaev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 568 μηνύματα.
Γεια σας και λίγο άτοπο να το γράφω εδώ αλλά το σκυλάκι μου είναι ανήσυχο και έχει φάει αρκετό γρασίδι που το έκανε εμετό και δε λέει να ησυχάσει . Ξέρετε τι μπορώ να κάνω ; Φοβάμαι μη πάθει τίποτα την νύκτα
Αποπαρασίτωση για τα ενδοπαρασιτα πότε του έκανες;
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Να το πας στον κτηνίατρο όσο πιο γρήγορα γίνεται. Οι συμβουλές εδώ μέσα δε θα βοηθήσουν το σκυλάκι να νιώσει καλύτερα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top