Οικονομικών Επιστημών Πατρών - πληροφορίες για το τμήμα;

nikoletaz57

Νεοφερμένος

Η nikoletaz57 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!!! Ήθελα να ρωτήσω κάτι σχετικά με το πανεπιστήμιο Πατρών. Είμαι μαθήτρια τρίτης λυκείου δίνω πανελλήνιες Και έχω ως επιλογή το οικονομικό πανεπιστήμιο Πατρών και συγκεκριμένα το τμήμα οικονομικών επιστημών. Εάν γνωρίζει κάποιος μήπως θα μπορούσε να μου πει την άποψη του για την σχολή, τι κλίμα επικρατει, πως είναι οι καθηγητές,τα μαθήματα (πέρα από τις ονομασίες τους, τις οποίες έχω ήδη δει στο σάιτ της σχολής) όπως επίσης και εάν τα επαγγελματικά διακαιωματα διαφέρουν από αυτά στον τομέα της οικονομικής επιστήμης στο πανεπιστήμιο Πειραιά
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Τα επαγγελματικά δικαιώματα δεν έχουν διαφορά αλλα σίγουρα το ΠΑΠΕΙ και το ΟΠΑ έχουν καλύτερο όνομα στην αγορά εργασίας
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Η Ασσοε φίλε θα έχει πάντα την πρωτιά στα οικονομικά απλά το θέμα είναι να ασχοληθείς και εσύ και να υποστηριζεις το χαρτί σου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top