Νοσηλευτική Αθήνας - ελάτε να γνωριστούμε!

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Ποιοί από εδώ έχουμε περάσει στη συγκεκριμένη σχολη;; Μην πάμε και σαν την καλαμιά στον κάμπο, να γνωρίζουμε και κάποιον!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Θελει κανεις να μπει σε αυτο το τμημα ?

Κανείς?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Natassa2

Νεοφερμένος

Η Natassa2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω μπηκα φετος:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εμενα μπηκε η κοπελα μου...απο θεωριτικη...

και απορω αν θα τα καταφερει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εμενα μπηκε η κοπελα μου...απο θεωριτικη...

και απορω αν θα τα καταφερει...
και εγω απο θεωρητικη θελω να μπω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

619zx

Νεοφερμένος

Ο 619zx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδια οσοι μπηκατε στο τμημα αυτο πως σας φαινεται?

Κανεις???? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Bumped (για το κοινο καλο αυτου του τοπου).

Πως ειναι τα πραγματα για οσους περασαν εκει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω μπηκα φετος:D

Είσαι νοσηλευτική Ά ή ΄Β;

Bumped (για το κοινο καλο αυτου του τοπου).

Πως ειναι τα πραγματα για οσους περασαν εκει;

Πάνω-κάτω ότι σου είχα πει και στο pm..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
εγω εχω περασα στη νοσηλευτικη λαμιας.εχω ψαξει στην ιστοσελιδα της σχολης αλλα δεν μπορω να βρω τι δικαιολογητικα πρεπει να εχω μαζι μου και οταν καλω στη γραμματεια της σχολης δεν απανταει.μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει?:P


Α!επισης, μεχρι ποτε γινονται εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ria9

Νεοφερμένος

Η Ria9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε παιδια τα μαθηματα γινονται στο κεντρικο κτηριο του τει στο αιγαλαιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annabee88

Νεοφερμένος

Η annabee88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα
Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν ατομα που εχουν περασει σε αυτη τη σχολη .
Εψαξα αρκετα να βρω πληροφοριες αλλα βρηκα λιγα πραγματα.
Ελπιζω να βρω καποια μικρη βοηθεια εδω
. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο antis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Biomedical Engineering. Έχει γράψει 1,850 μηνύματα.
Καλησπερα
Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν ατομα που εχουν περασει σε αυτη τη σχολη .
Εψαξα αρκετα να βρω πληροφοριες αλλα βρηκα λιγα πραγματα.
Ελπιζω να βρω καποια μικρη βοηθεια εδω
. Ευχαριστω

Υπάρχει η ΑΔΙΠ όπου ξένοι πανεπιστημιακοί αξιολόγησαν το τμήμα

https://www.hqaa.gr/eks/External Evaluation Report_Final.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrtini

Νεοφερμένος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γειά σας! Πέρασα φέτος από θεωρητική στο τμήμα αυτό. Θα αντιμετωπίσω πολλές δυσκολίες σε σχέση με έναν μαθητή από μία άλλη κατεύθυνση ή από ΕΠΑΛ;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top