Νομική Θράκης vs ΑΠΘ vs ΕΚΠΑ

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δεν ειναι αληθεια,λοιπον;
Σοβαρα;;

Σου είπα. Οι κατατακτήριες δεν είναι κριτήριο.
Σοβαρότατα. Τα τελευταία χρόνια έχουν βγει αστέρια από κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Σου είπα. Οι κατατακτήριες δεν είναι κριτήριο.
Σοβαρότατα. Τα τελευταία χρόνια έχουν βγει αστέρια από κει.

Αυτο το καταλαβα.Το εχω δικιο πηγαινε στο αν οντως ειναι αληθεια οσα ειπα το συστημα των κατατακτηριων.
Δεν ειρωνευτηκα.Αληθεια,δεν το ηξερα.Ειχα ακουσει οτι με πτυχιο απο Νομικη Θρακης εχεις περιορισμενες επιλογες για μεταπτυχιακο.
Και τι γινεται σε επιπεδο γνωσεων και διδασκαλιας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτο το καταλαβα.Το εχω δικιο πηγαινε στο αν οντως ειναι αληθεια οσα ειπα το συστημα των κατατακτηριων.
Δεν ειρωνευτηκα.Αληθεια,δεν το ηξερα.Ειχα ακουσει οτι με πτυχιο απο Νομικη Θρακης εχεις περιορισμενες επιλογες για μεταπτυχιακο.
Και τι γινεται σε επιπεδο γνωσεων και διδασκαλιας;;
Συγγνώμη δεν το κατάλαβα.

Ναι αληθή τα όσα είπες για το σύστημα.
Μην ακούς το μακρύ και το κοντό του καθενός. ;)
Θετικό πρόσημο. Εκεί που χωλαίνει, στα γραφειοκρατικά ζητήματα. Άνευ σημασίας.

Υγ. Δεν είμαι Θράκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Συγγνώμη δεν το κατάλαβα.

Ναι αληθή τα όσα είπες για το σύστημα.
Μην ακούς το μακρύ και το κοντό του καθενός. ;)
Θετικό πρόσημο. Εκεί που χωλαίνει, στα γραφειοκρατικά ζητήματα. Άνευ σημασίας.

Υγ. Δεν είμαι Θράκη.
Μονο γραφειοκρατικο ειναι το προβλημα,λοιπον;
Τοτε,γιατι οι φοιτητες τελειωνουν πολυ πιο γρηγορα απο τις αλλες Νομικες και με βαθμους που εμεις μονο να ονειρευτουμε μπορουμε;Παρε για παραδειγμα το Συνταγματικο.Ειναι πολυ μικροτερο απο το αντιστοιχο της Θεσσαλονικης και οι περισσοτεροι στην Κομοτηνη το περασαν,οταν στη Θεσσαλονικη το 90/100 κοπηκε.Για την Αθηνα δεν εχω ιδεα,αλλα εχω ακουσει οτι εκει τα πραγματα ειναι ακομη δυσκολοτερα.
Υγ.Και να ησουν,δεν αμφισβητω την αντικειμενικοτητα οσων λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
1. Έχουν αλλάξει τα πράγματα.
2. Μην ακούς τον κάθε πικραμμένο που ψάχνει δικαιολογίες. Έχεις καταλάβει που είμαι. Στο υπογράφω, υπάρχουν άτομα που τελειώνουν με άριστα στα 4 έτη. Ουκ ολίγοι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
1. Έχουν αλλάξει τα πράγματα.
2. Μην ακούς τον κάθε πικραμμένο που ψάχνει δικαιολογίες. Έχεις καταλάβει που είμαι. Στο υπογράφω, υπάρχουν άτομα που τελειώνουν με άριστα στα 4 έτη. Ουκ ολίγοι. ;)

Δηλαδη πιστευεις οτι οι Νομικες Σχολες της Ελλαδας ειναι ισοτιμες μεταξυ τους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τυπικά ναι. Ουσιαστικά όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δε θα ήθελα να κάνω απαρίθμηση δημοσίως. Ζητώ την κατανόησή σου. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Δε θα ήθελα να κάνω απαρίθμηση δημοσίως. Ζητώ την κατανόησή σου. Ευχαριστώ.
Αν και δε βρισκω πού ειναι το κακό,την εχεις.Παρακαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μετά από 3 περίπου ώρες ανάγνωσης του συγκεκριμένου θέματος έχω να πω το εξής: ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ! :P :P :D
Δεν έχω καμία σχέση με τα νομικά και γι' αυτό το λόγο φυσικά δεν πρόκειται να εκφέρω γνώμη για κάτι που δε γνωρίζω. Θα ήμουν τουλάχιστον γελοία, αν επιχειρούσα κάτι τέτοιο. Ζητάω προκαταβολικά συγγνώμη για την παρέμβασή μου, αλλά μετά την πολύωρη και συνάμα άκρως ενδιαφέρουσα ανάγνωσή μου, ένιωσα την ανάγκη να πω τα εξής:
Οποιουδήποτε τμήματος Νομικής φοιτητές/απόφοιτοι και αν είστε, αξίζετε συγχαρητήρια! Είστε άξιοι για την επίτευξη του στόχου σας, άξιοι για τις γνώσεις που θα αποκτήσετε/αποκτήσατε, άξιοι για την επιχειρηματολογία σας (η οποία φάνηκε σε όλο της το μεγαλείο σε αυτό το topic!!). Θεωρώ όμως αρκετά προσβλητικό για σας να λογομαχείτε με αυτόν τον τρόπο, προσπαθώντας να αποδείξετε ποιοι είστε, τι καταφέρατε και τι μπορείτε να πετύχετε ακόμα. Τί νόημα έχει να προσπαθείτε να πείσετε ο ένας τον άλλον ότι φοιτάτε στο καλύτερο ελληνικό τμήμα ever??? Υπάρχει περίπτωση οι υπόλοιποι ν' αλλάξουν γνώμη για το δικό τους τμήμα?? Και αν ναι, θα το παραδεχτούν?? Εεεεε.... χμμ..... ΟΧΙ!! :) Μακάρι η ενέργεια και ο χρόνος που αφιερώσατε εδώ, να δίνεται και στη δουλειά σας.
Σαφώς, δεν έχω την παραμικρή ιδέα πως είναι να αμφισβητούν την προσπάθειά μου -έμμεσα ή άμεσα- και φαντάζομαι ότι είναι δύσκολο να "πρέπει" συνεχώς να υπερασπίζεστε τον εαυτό σας και τις ακαδημαϊκές σας επιλογές, αλλά... πως να το θέσω.... κουλάρετε!! Έχετε τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα και κατά πάσα πιθανότητα τις ίδιες επαγγελματικές ευκαιρίες. Συνάδελφοι είστε. Ειρήνη!! Αυτό το site, αυτό το thread, είναι μία πολύ καλή ευκαιρία να βοηθήσετε όσα παιδιά χρειάζονται καθοδήγηση και ενημέρωση σχετικά με τις σπουδές στα νομικά. Αν ενδιαφερόμουν γι' αυτή τη σχολή, μετά από την ανάγνωση 44 σελίδων, θα έπαιρνα αγκαλιά το Συνταγματικό Δίκαιο του Βενιζέλου και θα το έκαιγα στην πλατεία Δημοτικής Αγοράς (Χανιά!) ;)
Απλά ζήστε το!!
Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnOx

Νεοφερμένος

Ο AnOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αυτό που έχω να πω είναι ότι δε μετρά ποια σχολή τελείωσες αλλά τί δουλειά έχεις κάνει για να είσαι ανταγωνιστικός στην αγορά εργασίας...Ερευνήστε τί θα σας δώσει πλεονέκτημα στη συνέχεια, διαμορφώστε το πρόγραμμα σπουδών αναλόγως, και μη βιαστείτε να κάνετε μεταπτυχιακό. Το επάγγελμα του δικηγόρου είναι κορεσμένο ούτως ή άλλως, και τα κλασσικά μοντέλα επαγγελματικής σταδιοδρομίας λίγο αποδίδουν πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Της Αθηνας εχει πιο πολυ κυρος, μετα της Θεσσαλονικης και τελευταια και καταϊδρωμενη της Κομοτηνης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


Η Νομική Σχολή Αθηνών κατέκτησε το 1ο Βραβείο στον 6ο Διεθνή Διαγωνισμό Εικονικής Δίκης Ρωμαϊκού Δικαίου (Moot Court) που διεξήχθη στην Οξφόρδη στις 8 & 9 Απριλίου 2013.

Η ελληνική ομάδα, συγκροτούμενη από τους φοιτητές Ιουλία-Αικατερίνη Βουλέλη, Μαρία-Θωμαΐδα Επέογλου, Αλέξανδρο Παπασωτηρίου και Μαρία-Θηρεσία Ρούσσου, επικράτησε στους ημιτελικούς έναντι του Πανεπιστημίου του Καίμπριτζ και στον τελικό αναμετρήθηκε με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης και αναδείχθηκε νικήτρια, συγκεντρώνοντας ήδη στα προκριματικά και σε κάθε μετέπειτα στάδιο του διαγωνισμού την υψηλότερη βαθμολογία των κριτών, μεταξύ όλων των διαγωνιζομένων.


Η Ιουλία-Αικατερίνη Βουλέλη έλαβε επίσης το 1ο βραβείο καλύτερου ρήτορα (best oralist) και ο Αλέξανδρος Παπασωτηρίου το 3ο βραβείο καλύτερου ρήτορα. Την επιστημονική επίβλεψη της προετοιμασίας των φοιτητών είχε η Επίκουρος Καθηγήτρια Αθηνά Δημοπούλου, ενώ στην προπόνηση της ομάδας καταλυτική υπήρξε η συνδρομή της αποφοίτου της Σχολής Αρτεμησία Παπαδάκη, καθώς και των φοιτητών Μάγδας Αστερή, Θανάση Τασόπουλου και της αποφοίτου Μαριάννας Φλώρου, όλων παλαιότερων νικητών του ιδίου διαγωνισμού.

Οι Έλληνες φοιτητές διαγωνίστηκαν σε αγορεύσεις στα αγγλικά έναντι φοιτητών οκτώ ευρωπαϊκών πανεπιστημίων, σε μία υπόθεση με στοιχεία εμπραγμάτου, ενοχικού δικαίου και αδικοπραξιών, κερδίζοντας τις εντυπώσεις χάρις στην ετοιμότητα των απαντήσεών τους σε δύσκολες νομικές ερωτήσεις, τη ρητορική τους, αλλά και τις γνώσεις τους επί της λατινικής νομικής ορολογίας. Η Μαρία-Θηρεσία Ρούσσου, που διαγωνίστηκε στον τελικό έναντι των φοιτητών της Οξφόρδης, είναι πρωτοετής φοιτήτρια. Η συμμετοχή της ομάδας στο διαγωνισμό κατέστη δυνατή χάρις στις ευγενικές χορηγίες Ελλήνων χορηγών και συγκεκριμένα των δικηγορικών γραφείων Ζέπος & Γιαννόπουλος, Καρατζά & Συνεργάτες, Ποταμίτης-Βεκρής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.


Η Νομική Σχολή Αθηνών κατέκτησε το 1ο Βραβείο στον 6ο Διεθνή Διαγωνισμό Εικονικής Δίκης Ρωμαϊκού Δικαίου (Moot Court) που διεξήχθη στην Οξφόρδη στις 8 & 9 Απριλίου 2013.

Η ελληνική ομάδα, συγκροτούμενη από τους φοιτητές Ιουλία-Αικατερίνη Βουλέλη, Μαρία-Θωμαΐδα Επέογλου, Αλέξανδρο Παπασωτηρίου και Μαρία-Θηρεσία Ρούσσου, επικράτησε στους ημιτελικούς έναντι του Πανεπιστημίου του Καίμπριτζ και στον τελικό αναμετρήθηκε με το Πανεπιστήμιο της Οξφόρδης και αναδείχθηκε νικήτρια, συγκεντρώνοντας ήδη στα προκριματικά και σε κάθε μετέπειτα στάδιο του διαγωνισμού την υψηλότερη βαθμολογία των κριτών, μεταξύ όλων των διαγωνιζομένων.


Η Ιουλία-Αικατερίνη Βουλέλη έλαβε επίσης το 1ο βραβείο καλύτερου ρήτορα (best oralist) και ο Αλέξανδρος Παπασωτηρίου το 3ο βραβείο καλύτερου ρήτορα. Την επιστημονική επίβλεψη της προετοιμασίας των φοιτητών είχε η Επίκουρος Καθηγήτρια Αθηνά Δημοπούλου, ενώ στην προπόνηση της ομάδας καταλυτική υπήρξε η συνδρομή της αποφοίτου της Σχολής Αρτεμησία Παπαδάκη, καθώς και των φοιτητών Μάγδας Αστερή, Θανάση Τασόπουλου και της αποφοίτου Μαριάννας Φλώρου, όλων παλαιότερων νικητών του ιδίου διαγωνισμού.

Οι Έλληνες φοιτητές διαγωνίστηκαν σε αγορεύσεις στα αγγλικά έναντι φοιτητών οκτώ ευρωπαϊκών πανεπιστημίων, σε μία υπόθεση με στοιχεία εμπραγμάτου, ενοχικού δικαίου και αδικοπραξιών, κερδίζοντας τις εντυπώσεις χάρις στην ετοιμότητα των απαντήσεών τους σε δύσκολες νομικές ερωτήσεις, τη ρητορική τους, αλλά και τις γνώσεις τους επί της λατινικής νομικής ορολογίας. Η Μαρία-Θηρεσία Ρούσσου, που διαγωνίστηκε στον τελικό έναντι των φοιτητών της Οξφόρδης, είναι πρωτοετής φοιτήτρια. Η συμμετοχή της ομάδας στο διαγωνισμό κατέστη δυνατή χάρις στις ευγενικές χορηγίες Ελλήνων χορηγών και συγκεκριμένα των δικηγορικών γραφείων Ζέπος & Γιαννόπουλος, Καρατζά & Συνεργάτες, Ποταμίτης-Βεκρής

μπραβο στα παιδια απο τη νομικη αθηνων

Κι εγώ έχω, και το θέμα είναι ότι έχω παρακολουθήσει κιόλας ήδη εκεί.:) Αν θεωρείς ότι δεν είναι λυπηρό σε μάθημα αρχαίας ελληνικής γραμματείας να ρωτά ονομαστικά η καθηγήτρια φοιτητή του πρώτου έτους να τής ορίσει το «κατηγορούμενο», και να μη γνωρίζει, τότε τί είναι λυπηρό; :/: Τα 13 και τα 14 είναι αυτά που κατατρέφουν τη Φιλολογία και ρίχνουν το γενικότερο επίπεδο της σχολής, και, τέλος πάντων, εδώ συζητάμε για Νομικές.
δεν καθοριζει το επιπεδο μιας σχολης το επιπεδο των φοιτητων αλλα των καθηγητων και του προγραμματος σπουδων. αυτος ο φοιτητης θα παρει πτυχιο στα 6 με 7 χρονια, αν μπορεσει κιολας να παρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
δεν καθοριζει το επιπεδο μιας σχολης το επιπεδο των φοιτητων αλλα των καθηγητων και του προγραμματος σπουδων. αυτος ο φοιτητης θα παρει πτυχιο στα 6 με 7 χρονια, αν μπορεσει κιολας να παρει

Ναι, στις σχολές όπου οι καθηγητές κάνουν μάθημα στους εαυτούς τους, σίγουρα το επίπεδο της σχολής αυτοί το καθορίζουν.:)
Θα μπορέσει, όπως μπόρεσαν κι άλλοι πολλοί και αποφοίτησαν από τη δύσκολη Φιλολογία Κομοτηνής.:P

Γουατέβερ. Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Έχε γεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Ναι, στις σχολές όπου οι καθηγητές κάνουν μάθημα στους εαυτούς τους, σίγουρα το επίπεδο της σχολής αυτοί το καθορίζουν.:)
Θα μπορέσει, όπως μπόρεσαν κι άλλοι πολλοί και αποφοίτησαν από τη δύσκολη Φιλολογία Κομοτηνής.:P

Γουατέβερ. Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Έχε γεια!
οπως αποφοιτουν κι απο τη νομικη Κομοτηνης με το ταληρακι ως βαθμο πτυχιου οι πιο πολλοι. αν ηταν καλοι θα αριστευαν κι εκει, αλλα πως να ειναι οταν παπαγαλισαν τα πανελλαδικα μαθηματα και εγραψαν 18αρια; και να φανταστεις οτι στη νομικη κομοτηνης παιρνεις και πιο ευκολα βαθμο απο τις αλλες νομικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
οπως αποφοιτουν κι απο τη νομικη Κομοτηνης με το ταληρακι ως βαθμο πτυχιου οι πιο πολλοι. αν ηταν καλοι θα αριστευαν κι εκει, αλλα πως να ειναι οταν παπαγαλισαν τα πανελλαδικα μαθηματα και εγραψαν 18αρια; και να φανταστεις οτι στη νομικη κομοτηνης παιρνεις και πιο ευκολα βαθμο απο τις αλλες νομικες

Το τελευταίο ξαναπές το. Αβέρτα οι βαθμοί. Πέρνα καμία βόλτα, από περιέργεια, και κοίτα τους πίνακες αναρτήσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Το τελευταίο ξαναπές το. Αβέρτα οι βαθμοί. Πέρνα καμία βόλτα, από περιέργεια, και κοίτα τους πίνακες αναρτήσεων.
φαντασου τοτε τι καλο επιπεδο εχουν. αν στην νομικη κομοτηνης δεν παιρνουν βαθμο, τι θα εκαναν στις αλλες δυσκολες και καλες νομικες θεσ/νικης και κυριως αθηνων;
Υ.Γ εσυ ειχες πει οτι θα εφευγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top