Νηπιαγωγεία στον Πειραιά και την Αθήνα

mariapinelopi

Νεοφερμένος

Η mariapinelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Καλησπέρα (μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά θα ρωτησω), :rolleyes:επειδή είμαι αναπληρωτρια νηπιαγωγος και μπορεί να εργαστώ πάλι από φθινόπωρο σε κάποιο νηπιαγωγείο δημοσίου, ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν γνωρίζει κανείς κανένα νηπιαγωγείο που να είναι σχετικά καλό; στον Πειραια η προς Αθήνα...
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Γιατί εσύ θα επιλέξεις σε ποιο νηπιαγωγείο θα τοποθετηθεις;; Όπου υπάρχουν τα ανάλογα κενά, εκεί θα σε στείλουν.
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,657 μηνύματα.
Καλησπέρα (μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση αλλά θα ρωτησω), :rolleyes:επειδή είμαι αναπληρωτρια νηπιαγωγος και μπορεί να εργαστώ πάλι από φθινόπωρο σε κάποιο νηπιαγωγείο δημοσίου, ήθελα να ρωτήσω αν τυχόν γνωρίζει κανείς κανένα νηπιαγωγείο που να είναι σχετικά καλό; στον Πειραια η προς Αθήνα...
Μπορείς να μπεις στην ομάδα "αναπληρωτές μηδενικής" στο φμπ και θα σε κατατοπισουν πλήρως .
Παντως δε διαλέγεις εσύ που θα πας.
Στους πίνακες εισαι;
 

mariapinelopi

Νεοφερμένος

Η mariapinelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Γιατί εσύ θα επιλέξεις σε ποιο νηπιαγωγείο θα τοποθετηθεις;; Όπου υπάρχουν τα ανάλογα κενά, εκεί θα σε στείλουν.
Ναι σαφως όπου υπάρχουν κενά θα πάω αλλά λόγω της δίχρονη προσχολικής ηλικίας έχουν ανοίξει αρκετά κενά.. Και πρώτα επιλέγω περιοχές Αθήνα κλπ και πιο μετά νηπιαγωγεία αλλά διαλέγω ναι και τα δύο και περιοχές και μετά σχολεία.. 😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορείς να μπεις στην ομάδα "αναπληρωτές μηδενικής" στο φμπ και θα σε κατατοπισουν πλήρως .
Παντως δε διαλέγεις εσύ που θα πας.
Στους πίνακες εισαι;
Ναι οοκ😊 στους πίνακες είμαι γενικής.. Διαλέγω πρώτα περιοχές και μετά σχολεία.. Αλλα λόγω της δίχρονης προσχολικής εκπαίδευσης έχουν ανοίξει πολλά κενά..
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top