Να σπουδάσω Κοινωνική Εργασία;

tototony

Νεοφερμένος

Η tototony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να σπουδασω κοινωνικη εργασια??
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Θέλεις να γίνεις κοινωνική λειτουργός;
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Αν σου αρέσει, ναι. Φυσικά. Σε θέμα εργασιακό, δεν νομίζω να έχεις κάποιο θέμα αν αυτό σε απασχολεί.
 

tototony

Νεοφερμένος

Η tototony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Ε τότε ναι, να το σπουδάσεις

Υπάρχει κάτι άλλο που σε ενδιαφέρει;
 

tototony

Νεοφερμένος

Η tototony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ε τότε ναι, να το σπουδάσεις

Υπάρχει κάτι άλλο που σε ενδιαφέρει;
στην αρχη ηθελα να περασω στο τμημα μεταφρασης αλλα δεν ξερω τιποτα απο γαλλικα και οταν βρηκα αυτο το τμημα ηταν πολυ αργα για να ξεκινησω μαθηματα. μετα σκεφτομουν αγγλικη φιλολογια αλλα ειναι σε αλλη πολη που ειναι μακρια απο την δικια μου. Περα απο την κοινωνικη εργασια σκεφτομουν ιστορικο αρχαιολογικο επειδη μαρεσει η ιστορια αλλα η επαγγελμτικη αποκατασταση δεν ειναι πολυ καλη απο οσα εχω ακουσει.
 
Top