Να δείξω το ενδιαφέρον μου;

Guest 129610

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν, έχω ένα προβληματάκι και θα ήθελα τη γνώμη σας... Να πάρω τα πράγματα απο την αρχή...
Πάω γ γυμνασίου τώρα και ξέρω ένα παιδί απο τη πρώτη δημοτικού. Στο γυμνάσιο χωριστήκαμε, όμως τον είδα πριν κάτι μήνες τυχαία ( είχαμε συναντηθεί τυχαία απο εκδρομή με τα σχολεία μας ) και πραγματικά απο τότε τον σκέφτομαι συνέχεια. Εκείνη τη μέρα είπαμε πολλά πράγματα και κατάλαβα πως είχαμε και πολλά κοινά. Του στέλνω κανα μηνυματάκι αλλά δε γίνεται τίποτα σπουδαίο. Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ αλλά αυτός δε δείχνει ενδιαφέρον. Επίσης κάτι ακόμα... Υπάρχει ένας φίλος του, κολλητός του θα έλεγα ο οποίος νομίζω οτι ενδιαφέρεται για μένα... δε ξέρω... μου στελνει μηνύματα, παίρνει τηλέφωνα και με ρωτάει άσχετα. Μια φορά με ρώτησε τί ζώδιο είμαι:confused:... Λέει ταχα πως είδε το όνομά μου σε ένα παιχνίδι και με ρώτησε αν ήμουν εγώ... και ενώ μιλάμε στα μηνύματα ξαφνικά με καλεί με βιντεοκλήσεις...
Και τα δύο αγόρια που ανέφερα είναι σχετικά κλειστοί χαρακτήρες. Εγώ θέλω να σας ρωτήσω δύο πράγματα τώρα : 1) Πώς να μιλήσω με το αγόρι που μου αρέσει; διακριτικά όμως!
2) Εσείς πιστεύετε πως το άλλο αγόρι ενδιαφέρεται;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top