Ναυτιλιακά οικονομικά ή ΟΠΑ

bkar1997

Νεοφερμένος

Ο bkar1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας.υπάρχουν αρκετα thread παρόμοια αλλα ειναι προ 5αετιας + δεν έχουν ξεκαθαριστεί καποια πραγματα.
Ειχα στο μυαλό μου καθαρά για ΑΣΟΕΕ. Ωστόσο τωρα τελευταία Ανακάλυψα και τα ναυτιλιακά οικονομικά.
Δεν έχω καποια προτίμηση απλώς θεωρώ οτι τα ναυτιλιακά οικονομικά έχουν καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση επειδή ειναι πιο εξειδικευμένα και αλλωστε η ναυτιλία ειναι κατι το οποίο δεν εχει επηρεάστει τοσο απτην κρίση. Τουλάχιστον κάπως ετσι το έχω στο μυαλό μου.
Εσείς τι πιστεύετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
OΠΑ λεγεται... Και οντως, τα ναυτιλιακα εχουν ακομα αξιοπρεπη αποκατασταση στην Ελλαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis12345

Δραστήριο μέλος

Ο vasilis12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους σας.υπάρχουν αρκετα thread παρόμοια αλλα ειναι προ 5αετιας + δεν έχουν ξεκαθαριστεί καποια πραγματα.
Ειχα στο μυαλό μου καθαρά για ΑΣΟΕΕ. Ωστόσο τωρα τελευταία Ανακάλυψα και τα ναυτιλιακά οικονομικά.
Δεν έχω καποια προτίμηση απλώς θεωρώ οτι τα ναυτιλιακά οικονομικά έχουν καλύτερη επαγγελματική αποκατάσταση επειδή ειναι πιο εξειδικευμένα και αλλωστε η ναυτιλία ειναι κατι το οποίο δεν εχει επηρεάστει τοσο απτην κρίση. Τουλάχιστον κάπως ετσι το έχω στο μυαλό μου.
Εσείς τι πιστεύετε;

εγω θα σου προτεινα να μην ρωτας στο ιντερνετ σημαντικα πραγματα αφου δεν ξερεις πισω απο καθε υπολογιστη ποιος σου γραφει και ποσο αξιοπιστος ή οχι ειναι

ρωτα αντικειμενικες πληροφοριες που ειναι πιο δυσκολο καποιος να τις αλλοιωσει

μη ρωτας γνωμες και κρισεις, ο καθενας εχει την αποψη του
συχνα θα σου επιχειρηματολογει οτι εξω ειναι νυχτα ενω εσενα σε καιει ο ηλιος

κατσε με την οικογενεια σου ρωτας και μερικους γνωστους που ειναι οντως πετυχημενοι και σκεψου και μονος σου
"τι ειναι απαραιτητο στην κοινωνια διαχρονικα"

πχ, δεν υπαρχει κοινωνια χωρις γιατρους...λεω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top