Μπορώ να γράψω 6+ στα Αρχαία, χωρίς να γνωρίζω τίποτα απολύτως;

Stell in

Νεοφερμένος

Η Stell in αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ενταξει, θα μου απαντησετε "μας κοροιδευεις"; Κ δικαιως. Αλλα εκανα φετος τα χαρτια για τις πανελληνιες χωρις να το εχω προαποφασισει, στοχευοντας σε χαμηλοβαθμη σχολη του 1ου πεδιου κ διαβαζοντας οχι οσο μπορω αλλα οσο προλαβαινω τους λιγους αυτους μηνες κοινωνιολογια κ ιστορια(που δεν την εχω βγαλει γιατι αργησα να βρω βιβλιο). Τα αρχαια λοιπον εχουν συντελεστη βαρυτητας 1,3 κ υπολογιζω οτι ενα 6αρι χρειαζεται να το γραψω. Υπαρχει κανενας "cheat" τροπος στο λιγο διαστημα που απομενει να βγαλω μερος της υλης που θα μου δωσει αυτο τον βαθμο;
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Εγώ Γεωμετρία στην Β' λυκείου όπου είχα ξεχάσει τα πάντα, έγραψα 5,3 και είναι ο χαμηλότερος βαθμός που έγραψα πανελλήνιες.

Ο υψηλότερος βαθμός είναι το 18 στην Βιολογία στην Γ'λυκείου.

Για τα Αρχαία δεν ξέρω τι να σου πώ, αν είσαι παντελώς άσχετος να ελπίζεις σε καμία ερώτηση πολλαπλής επιλογής διαφορετικά δύσκολο να πιάνεις άσσο.
 

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Πάνω από βάση έγραψα αρχαία και διάβασα μόνος.
Όλα γίνονται, αν το 'χεις το μάθημα και το παίρνεις εύκολα.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενταξει, θα μου απαντησετε "μας κοροιδευεις"; Κ δικαιως. Αλλα εκανα φετος τα χαρτια για τις πανελληνιες χωρις να το εχω προαποφασισει, στοχευοντας σε χαμηλοβαθμη σχολη του 1ου πεδιου κ διαβαζοντας οχι οσο μπορω αλλα οσο προλαβαινω τους λιγους αυτους μηνες κοινωνιολογια κ ιστορια(που δεν την εχω βγαλει γιατι αργησα να βρω βιβλιο). Τα αρχαια λοιπον εχουν συντελεστη βαρυτητας 1,3 κ υπολογιζω οτι ενα 6αρι χρειαζεται να το γραψω. Υπαρχει κανενας "cheat" τροπος στο λιγο διαστημα που απομενει να βγαλω μερος της υλης που θα μου δωσει αυτο τον βαθμο;
Εγώ πέρυσι ναι μεν έκανα ιδιαίτερα αλλά δεν διάβαζα ΠΟΤΈ στα αρχαία και έγραψα πολύ πιο πάνω από την βάση... Φέτος δίνω μόνη μου με πολύ καλύτερο διάβασμα... Όσον αφορά ιστορία και κοινωνιολογία κάτσε διάβασε αυτές τις δύο εβδομάδες γιατί είναι δύσκολα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top