Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλίας (Βόλος)

παοκολις

Νεοφερμένος

Ο παοκολις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εεε δεν νομίζω, τουλάχιστον το έψαξα το ζήτημα, δεν πάω στο άκυρο. απλώς είμαι της άποψης στο να μην συμβιβάζεσαι και λές ας βάλω κάτι άλλο ακόμη και αν δεν μου αρέσει τόσο.:whistle:

και εγω εχω ακουσει πολυ καλα λογια φιλε για τη σχολη αυτη!!! Αρα πολυ πιθανον να μαστε συμφοιτητες απο φετος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shark.0wNz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jimakos R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
παιδιά είμαι φοιτητής σε αυτό το τμήμα.αν έχετε κάποιες απορίες,θα χαρώ να σας βοηθήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo_13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πεύκη (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
παιδιά είμαι φοιτητής σε αυτό το τμήμα.αν έχετε κάποιες απορίες,θα χαρώ να σας βοηθήσω!

ε, αυτό θα φανεί αύριο. ευτυχώς όμως που υπάρχουν και μεγαλύτεροι που ενδιαφέρονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Ιανουάριος 2010):
https://www.adip.gr/eks/Report_ME_Volos_Revised_Jan16_Final.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Οι εγκαταστάσεις πως ειναι ;; Γνωρίζει κανείς ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Απο φιλους που εχω με εχουν πει οτι υπαρχουν καλες εγκαταστασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Παράρτημα Διπλώματος (Δίπλωμα Μηχανολόγου Μηχανικού)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sobek

Νεοφερμένος

Ο Sobek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας,

Συμπληρώνω το μηχανογραφικό μου αυτή την περίοδο και με ενδιαφέρουν κυρίως πολυτεχνικές σχολές. Ήμουν θετική(την διάλεξα λόγω των χημικών μηχανικών), και έχω κάποιες επιφυλάξεις σχετικά με τους μηχανολόγους μηχανικούς στο πολυτεχνείο του βόλου. Ποια ειναι η αποψη σας? Είναι καλοί οι καθηγητές? Πραγματοποιούνται εργαστήρια και έρευνες? Είμαι σε δίλημμα αν θα βάλω πρώτα τους μηχανολογους μηχανικους βόλου ή τους ηλεκτρολόγους μηχανικούς στο πολυτεχνείο της Κρήτης. Εγώ προτιμώ το αντικείμενο του μηχανολόγου, αλλα το μονο που με προβληματιζει ειναι η ποιότητα του τμήματος. Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Αν μένεις Αθήνα μπορεί η έχεις αδέρφια που σπουδάζουν Αθήνα μπορείς να έρθεις μετσοβιο.Δηλωσε την σχολή εφόσον σου αρέσει εχω ακούσει καλά λόγια για αυτή την σχολή.Μην κοιτάς την πόλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αν μένεις Αθήνα μπορεί η έχεις αδέρφια που σπουδάζουν Αθήνα μπορείς να έρθεις μετσοβιο.Δηλωσε την σχολή εφόσον σου αρέσει εχω ακούσει καλά λόγια για αυτή την σχολή.Μην κοιτάς την πόλη.

Πως γενεν ατο; Δηλαδη περνας Βολο κι αν εισαι Αθηναιος παιρνεις αυτοματα transfer?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top