Μηχανογραφικό 2010

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μήπως έχει ακούσει κανείς αν θα μεταφερθεί το χημικό και στο 3ο πεδίο;
Κάτι είχα ακούσει χωρίς να είμαι και σίγουρος.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι στο 3ο και δε νομιζω να μπει αφου δεν εχει σχεση με υγεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Harry0000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Οχι δεν ειναι στο 3ο και δε νομιζω να μπει αφου δεν εχει σχεση με υγεια.

Σχέση με την υγεία όντος δεν έχει, αλλά εξήγησε μου σε παρακαλώ γιατί από την στιγμή που είμαι καλός στη χημεία και θέλω να περάσω στο χημικό να μην είναι μάθημα αυξημένης βαρύτητας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σχέση με την υγεία όντος δεν έχει, αλλά εξήγησε μου σε παρακαλώ γιατί από την στιγμή που είμαι καλός στη χημεία και θέλω να περάσω στο χημικό να μην είναι μάθημα αυξημένης βαρύτητας;


Συμφωνω σε αυτο, ειναι ενα παραδοξο του μηχανογραφικου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
πολλα ατομα που περναν απο τεχνολογικη και απο θεωρητικη αντιμετωπιζουν πολλα προβληματα.θα επρεπε να ηταν μονο στο τριτο πεδιο οπως και η βιολογια η οποια χρειαζεται αρκετη χημεια...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Συμφωνω σε αυτο, ειναι ενα παραδοξο του μηχανογραφικου
Οντως, αλλα θεωρειται θετικη επιστημη.Γιαυτο εντασσεται στο 2ο πεδιο.
Πολλα παραδοξα υπαρχουν.Δεν ειναι το μονο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gs1992

Νεοφερμένος

Ο Γεράσιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ρε παιδια μια απορια.Εκει που λεει οτι οι παραγραφοι 1,2,3,5 και 16 συμπληρωνονται απο την επιτροπη συγκεντρωσης δικαιολογητικων εννοει την επιτροπη οπου θα καταθεσουμε το μηχανογραφικο ή την επιτροπη απ'οπου συγκεντρωσαμε τα δικαιολογητικα(δηλαδη απο το σχολειο μας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
απτην επιτροπη που θα καταθεσεις το μηχανογραφικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotitsas

Νεοφερμένος

Ο fotitsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγω μπερδευτικα και συμπληρωσα τον κωδικο αριθμο υποψηφιου. Τι κανω τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγω μπερδευτικα και συμπληρωσα τον κωδικο αριθμο υποψηφιου. Τι κανω τωρα?
Blanko δεν έχεις? Μην ανησυχείς, πρόχειρο είναι και δεν το καταθέτεις. Η επίσημη κατάθεση γίνεται εκεί ηλεκτρονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top