Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Πάτρας vs Ιωαννίνων

toketog

Νεοφερμένος

Ο toketog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά, όπως λέει και ο τίτλος ποιά σχολή Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής είναι καλύτερη; της πάτρας ή των ιωαννίνων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Απ' ότι ξέρω των Ιωαννίνων τείνει προς τα μαθήματα των ΗΜΜΥ.
Ενώ της Πάτρας έχει παλιά μαθήματα τα οποία σιγά σιγά τα αντικαθιστά με αυτά που έχει των Ιωαννίνων.
Οπότε νομίζω είναι καλύτερο σε ένα σταθερό πρόγραμμα σπουδών και όχι σε κάτι που αλλάζει σταδιακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toketog

Νεοφερμένος

Ο toketog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μαλιστα....και σε θεμα εγκαταστασεων, υποδομων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rodriguez

Νεοφερμένος

Ο Rodriguez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Απ' ότι ξέρω των Ιωαννίνων τείνει προς τα μαθήματα των ΗΜΜΥ.
Ενώ της Πάτρας έχει παλιά μαθήματα τα οποία σιγά σιγά τα αντικαθιστά με αυτά που έχει των Ιωαννίνων.
Οπότε νομίζω είναι καλύτερο σε ένα σταθερό πρόγραμμα σπουδών και όχι σε κάτι που αλλάζει σταδιακά.

Αυτο που το ειδες?:hmm:

Ισχυει οτι το προγραμμα σπουδων απο φετος αλλαζει αλλα δεν αντικαθιστα παλια μαθηματα με αυτα των Ιωαννινων. Προς το παρον μονο οι αλλαγες που εχουν γινει στο 1ο ετος είναι γνωστες.
Δε βλεπω που ειναι το κακο ενα προγραμμα σπουδων να αλλαζει σταδιακα και να βελτιωνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top