Με αγχώνουν οι συνεχείς αλλαγές που γίνονται στις Πανελλαδικές

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει προετοιμασία για πανελλαδικές 2022 και μ εχει πιάσει απελπισία με όλες αυτές τις αλλαγές στις εξετάσεις...
Επίσης για κάποιο λόγο πιστευω πως θα διαβάζω κλπ και λίγο πριν δώσω θα βγάλουν κάποια ανακοίνωση τύπου " Δεν μπορούν να δώσουν ξανά όσοι είναι 25 + " .
Γενικά την μια μέρα είμαι φουλ στη θετική ενέργεια και διαβάζω μια χαρά και την επόμενη πέφτω στα τάρταρα!
Αυτά από μένα!!! 🤪🤪🤪
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Όχι, τόσα χρόνια έδιναν και ηλικίες πάνω από 50 χρόνων πανελλήνιες, δεν νομίζω σε μια νύχτα να απαγορεύουν τη πρόσβαση σε τρίτοβαθμια εκπαίδευση σε μια ηλικία και μετά. Γενικά θα ήταν καλό να αποβάλεις το άγχος σου γιατί στο τέλος θα αρρωστήσεις και δεν θα μπορείς να συγκεντρωθείς στο διάβασμα σου. Πάντως κρατά δύναμη και καλή επιτυχία.
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Και γω αυτό σκέφτομαι αλλά μάλλον έχω αυτές τις φοβίες γιατί κατά βάθος νιώθω τύψεις που δεν έδωσα όταν έπρεπε... Όπως και να χει σ ευχαριστω πολύ για τη συμβουλη! 😊😊😊
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Δεν είσαι η μόνη που δεν έδωσε πανελλήνιες όταν έπρεπε, οπότε μην νιώθεις τύψεις. Άσε το περίγυρο να λένε διάφορα για σένα( γιατί φαντάζομαι ότι γίνεται κάτι τέτοιο) και σκέψου μόνο το εαυτό σου, οι πανελλήνιες δεν πάνε πουθενά.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,197 μηνύματα.
Και γω αυτό σκέφτομαι αλλά μάλλον έχω αυτές τις φοβίες γιατί κατά βάθος νιώθω τύψεις που δεν έδωσα όταν έπρεπε... Όπως και να χει σ ευχαριστω πολύ για τη συμβουλη! 😊😊😊

Σημασία έχει οτι δίνεις τώρα και οτι είναι κάτι που θέλεις. Μην απελπίζεσαι για πράγματα που γίνονται χρονο-καθυστερημένα, γιατί ακόμα και έτσι πίστεψε με είναι πολύ καλύτερο από το ποτέ. Απείρως καλύτερο θα έλεγα μάλιστα !
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αυτό ειμαι το πιο "κουλό". Κανένας δεν μου λέει οτι δεν κάνω το σωστό ή οτι είναι αργά τώρα... Ίσα ίσα... Εγώ σκέφτομαι έτσι για μένα....
 

chochoru

Νεοφερμένος

Η chochoru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Κάνε την προετοιμασία σου και μην σκέφτεσαι πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις! Ποτέ δεν είναι αργά να δοκιμάσουμε για κάτι καλύτερο ή κάτι που πιστεύουμε πως μας ταιριάζει περισσότερο. Εξάλλου, είναι ακόμη νωρίς για τις εξετάσεις του 22. Το άγχος ως ένα βαθμό είναι φυσιολογικό όμως προσπάθησε να μην το αφήνεις να κυριεύει τις σκέψεις σου. Μην σκέφτεσαι τα εμπόδια αλλά τους στόχους που θέλεις να κατακτήσεις! Καλή συνέχεια
 

Anwnumh

Νεοφερμένος

Η Anwnumh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
@Samael Αυτό θέλω να σκέφτομαι και γω γιατί με κάνει πιο δυνατή και αποδοτική... Το μέλλον θα δείξει! Ευχαριστώ πολύ για τα ενθαρρυντικά λόγια !!! 😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@chochoru Έχεις απόλυτο δίκιο! Με εμψυχωσες πάρα πολύ! 😊😊😊
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top