Μεταπτυχιακό στα βιολογικά συστήματα ως απόφοιτος φυτικής παραγωγής

George L12

Νεοφερμένος

Ο George L12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν ως απόφοιτος φυτικής παραγωγής ΓΠΑ μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό στο ΓΠΑ στα βιολογικά συστήματα ( από το τμήμα βιοτεχνολογίας) , έχω δηλαδή ελπίδες ;
 

kiyoshi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kiyoshi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φαρμακευτικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Γνωρίζει κάποιος αν ως απόφοιτος φυτικής παραγωγής ΓΠΑ μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό στο ΓΠΑ στα βιολογικά συστήματα ( από το τμήμα βιοτεχνολογίας) , έχω δηλαδή ελπίδες ;
Προφανώς και μπορείς.
 

stee

Νεοφερμένος

Η stee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση. Γνωρίζει κανείς εαν ως απόφοιτη του τμήματος φυτικής παραγωγής του γεωπονικου Αθηνών μπορώ να κάνω μεταπτυχιακό στο τμήμα της φαρμακευτικής του εκπα;
Αναζήτησα στην ιστοσελίδα των μεταπτυχιακων της φαρμακευτικής και λέει αυτό για τους αποφοίτους:
Screenshot_20230922_173416_Chrome.jpg

Έχω μπερδευτεί με αυτό που λέει "της ημεδαπης ή ομοταγων αναγνωρισμενων...κλπ"
Όποιος γνωρίζει ας με διαφωτισει λίγο.. ευχαριστώ προκαταβολικά:")
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Με βάση αυτό το σκρινσοτ, ναι, μπορείς. :)
 

stee

Νεοφερμένος

Η stee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής Γεωπονικού. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,103 μηνύματα.
Μπορείς να κάνεις από οπουδήποτε σε οπουδήποτε μεταπτυχιακό, εκτός αν υπάρχει πρόβλεψη για κάτι διαφορετικό από την προκήρυξη.

Συνεπώς, ναι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top