Μεταπτυχιακό σε ΟΠΑ ή Mediterranean College;

Rapladaka

Νεοφερμένος

Η Rapladaka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,

Είμαι κανουρια στο forum και πολυ μπερδεμενη. Θελω να κανω ενα μεταπτυχιακο στην Διοιηκηση Ανθρωπινου Δυναμικου (HRM) και εχω κατασταλλαξει σε 2. Το θεμα ειναι οτι το ενα ειναι σε ιδιωτικο και το αλλο σε δημοσιο και δεν ξερω τι να προτιμησω. Απο οικονομικης αποψης ειναι τα ιδια χρηματα, αλλα δεν ξερω τι διαφορες εχουν "ποιοτικα".

Κανονικα θα σκεφτομουν οτι η ΑΣΟΕΕ ειναι ανωτερη σχολη, αλλα απο την αλλη δεν πιστευω οτι και το Mediterranean δεν εχει κυρος.

Υπαρχει καποιος που να εχει καποια εμεπειρια ή να εχει ακουσει απο καποιον γνωστο κατι για καποια απο τα δυο πανεπιστημια; Εχω τελειωσει Αγγλικη Φιλολογια στο ΕΚΠΑ και εχω τα Ελληνικα Πανεπιστημια σε εκτιμηση, αλλα δεν ξερω τι παιζει με την ισοτιμια των δυο Masters.
 

Alexecon1991

Δραστήριο μέλος

Ο Alexecon1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Δεν τίθεται καμία σύγκριση! ΟΠΑ αν και να ξέρεις ότι το συγκεκριμένο παίρνει δύσκολα κόσμο. Προηγούνται οι απόφοιτοι ΟΠΑ και όσοι εργάζονται στον κλάδο. Επίσης τα μαθήματα είναι απόγευμα στο λέω σε περίπτωση που κάνεις μαθήματα σε φροντιστήριο απόγευμα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top