Μεταπτυχιακό: Οικονομική και Επιχειρησιακή Στρατηγική ΠΑΠΕΙ

NDG

Νεοφερμένος

Ο NDG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα..ειμαι αποφοιτος του τμ οικονομικης επιστημης του παπει..σκεφτομαι να κανω ενα μεταπτυχιακο στην οικονομικη και επιχειρησιακη στρατηγικη στο παπει..μπορει να μου πει μερικες πληροφοριες..αν αξιζει,τι απαιτησεις εχει,και αν τα μαθηματα ειναι θεωρητικα τυπου αποστηθιση ή πρακτικα..ευχαριστω
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.
Καλησπερα..ειμαι αποφοιτος του τμ οικονομικης επιστημης του παπει..σκεφτομαι να κανω ενα μεταπτυχιακο στην οικονομικη και επιχειρησιακη στρατηγικη στο παπει..μπορει να μου πει μερικες πληροφοριες..αν αξιζει,τι απαιτησεις εχει,και αν τα μαθηματα ειναι θεωρητικα τυπου αποστηθιση ή πρακτικα..ευχαριστω
Τα μεταπτυχιακά γενικά αποσκοπούν στο να μπεις σε μια διαδικασία καλλιέργειας της ακαδημαϊκής σκέψης και να γράψεις μια διατριβή τύπου λάιτ διδακτορικό.

Στα περισσότερα μαθήματα να περιμένεις να κάνεις εργασίες, αναφορές, παρουσιάσεις κλπ. που αν όντως σε ενδιαφέρει το αντικείμενο είναι ωραία φάση.
 

NDG

Νεοφερμένος

Ο NDG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Οκ..κατι ποιο συγκεκριμενο για αυτο το προγραμμα ξερεις;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top