Μετακίνηση από το Περιστέρι προς την Πανεπιστημιούπολη του Ζωγράφου

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Είναι μια εφαρμογή για τα ΜΜΜ κ σου λέει πως να πας κάπου τι ώρα έρχονται λεωφορεία κτλ
Καλο ειναι αυτο , βλεπω την μανα μου που παιδευται με τα λεωφορεία στο κινητό της , αυτό θα κάνει μάλλον.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εμενα με έχει βολέψει περισσότερο από του ΟΑΣΑ
Εμένα όχι γτ δεν βγάζει καν το 250 που πάει στην Πανεπιστήμιουπολη ως επιλογή
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Α υπαρχει και αλλο του ΟΑΣΑ, Μαθαμε πολλα σημερα. Θα το πω στην μανα μου.
Το moovit ειναι προφανώς application που πρέπει να το εγκαταστησεις?
Ναι
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Ετσι ειναι η ζωη Νικολετα, οτι καλο και ομορφο ειναι λιγο. Ετσι και το moovit ,ακολουθεί στον κανόνα
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Ξέρει κανεις ποτε αρχίζει να λειτουργεί το Ε90;;
Αυτές είναι οι ώρες που περνάει το Ε90
IMG_20210929_141906.jpg
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
Πολύ αραιά το χουν…δηλαδή εγώ από Πειραιά πρέπει να ξυπνάω με τις κότες;😂😂😂. Το θετικό είναι ότι είναι ένα λεωφορείο και γλιτώνω το να πάρω μετρο και λεωφορείο μετα
Ελπίζω με το άνοιγμα σχολών να αυξήσουν τα δρομολόγια γιατί και μένα θα με βοηθούσε να γλυτώσω 2 λεωφορεία για να πάω στο πανεπιστήμιο μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Πολύ αραιά το χουν…δηλαδή εγώ από Πειραιά πρέπει να ξυπνάω με τις κότες;😂😂😂. Το θετικό είναι ότι είναι ένα λεωφορείο και γλιτώνω το να πάρω μετρο και λεωφορείο μετα
δεν ειμαι σιγουρος αλλα νομιζω αφετηρια εννοει το εκπα και τερμα το λιμανι
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Αα μόλις βάλω μια κοντινή ώρα στο Moovit μου βγάζει και το Ε90. Μάλλον δεν το έβγαζε επειδή δεν είχε δρομολόγιο την ώρα που το κοίταζα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,541 μηνύματα.
Πληροφορια για την @Nikoleta_Giann και ολους τους φιλους του ΟΑΣΑ 250 για ΕΚΠΑ


 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top