Μαθηματικά Λυκείου: ποια βοηθήματα προτιμάτε;

Anta2004

Νεοφερμένος

Η Anta2004 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ποιο βιβλίο προτιμάτε στα μαθηματικά κατεύθυνσης γ λυκείου??
 

math2arch

Νεοφερμένος

Ο math2arch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Αν και πέρασε πολύς καιρός, για λόγους πληρότητας απαντάω.

Στατιστικά ο κόσμος (μαθητές και καθηγητές) προτιμούν Παππαδάκη, Στεργίου-Νάκη και Μπάρλα. Κι εγώ πιστεύω πως με οποιοδηόποτε εξ αυτών είσαι καλυμμένος. Στα συν των Παπαδάκη και Στεργίου-Νάκη, ότι έχουν και αναλυτική μεθοδολογία σε πολλά σημεία. (Προσωπικά δεν προτιμώ κάποιο απ' αυτά, τα χρησιμοποιώ όλα).
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ είχα του Μπάρλα και τις δύο φορές που έδωσα και ήμουν πολύ ικανοποιημένη.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Και γω Μπαρλα ειχα, μια χαρα βιβλια ειναι.
 

Startx0

Νεοφερμένος

Ο Startx0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τι γνώμη έχετε για το βοήθημα του μιχαηλίδη
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,135 μηνύματα.

Mariosm.

Νεοφερμένος

Ο Mariosm. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Top