Κλείνετε τα social media την περίοδο της εξεταστικής;

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
έχετε κλείσει, ποτέ, το ίνστα σας, σε περιόδους εξεταστικής? και αν ναι, σας βοήθησε?
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
και πώς θα γκομενίσετε; :wheel:
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,820 μηνύματα.
ούτε στις πανελλήνιες δεν είχα κλειστά τα social media, δεν το κάνω τώρα στη εξεταστική :)
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μεγαλη κοροϊδία να νομίζεις οτι το η απενεργοποίηση των λογαριασμών social θα σε συγκεντρώσει περισσότερο στο διάβασμα σου. Εγω οταν το έκανα τουλάχιστον ημουν σαν 🤡
 

bovid19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο bovid19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Ή απλά: 1) Σπούδασε κάτι που σου αρέσει για να μην είναι αγγαρεία το διάβασμα
2)Να διαβάζεις συστηματικά απ΄την αρχή του εξαμήνου για μην τρέχεις τελευταία στιγμή

Ούτε "αποχή από τα σόσιαλ", ούτε "σόρρυ μάγκες μου έχω εξεταστική". Απλά και ισορροπημένα πράγματα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Αποχή από τα asocial media...για λόγους προστασίας. Ο ιός διαδίδεται και μέσα από τα ηχεία. Έτσι μου είπε ένας κινέζος ερευνητής κάτοχος διδακτορικού. :studying:

...μετά ξεκίνησα να μιλάω σαν Στράτος:

1619542932131.png


και του είπα ότι ο Τσιόδρας δεν μας το είπε αυτό. :wheel:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Αποχή από τα asocial media...για λόγους προστασίας. Ο ιός διαδίδεται και μέσα από τα ηχεία. Έτσι μου είπε ένας κινέζος ερευνητής κάτοχος διδακτορικού. :studying:

...μετά ξεκίνησα να μιλάω σαν Στράτος:

View attachment 80111

και του είπα ότι ο Τσιόδρας δεν μας το είπε αυτό. :wheel:

Και απο τα αφτιά θα θεωρούσε ο άνθρωπος μάλλον :hehe: ...
 

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Δε χρειάζεται. Απλά απενεργοποίησε το κινητό την ώρα που διαβάζεις.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.

Νομάρχης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νομάρχης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Μπορεί να επενδύσει 5 € σε ένα ρολόι, δεν μπορεί;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top