Κατατακτήριες οδοντιατρικής

User1234

Νεοφερμένος

Η User1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα, είμαι Φοιτητρια επιστημών υγείας και φέτος που πρόκειται να είμαι στο 4ο και τελευταίο έτος της σχολής μου θα ήθελα να ξεκινήσω παράλληλα μαθήματα για να δώσω κατατακτήριες στην οδοντιατρική. Θεωρείτε εφικτό το να διαβάζω και για τα δυο μέχρι τον ιουνιο που θα πάρω πτυχίο και ύστερα μόνο για τις κατατακτήριες; Επίσης θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος να μου διευκρινήσει σε ποιο εξάμηνο σπουδών κατατάσσονται οι εισακτέοι από κατατακτήριες στην οδοντιατρική του ΕΚΠΑ.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Ξεχνα το για οδοντιατρικη εκπα.
Εχει σχεδον την υλη της ιατρικης αθηνας, και ειναι απλα αχανης.
Παιδια δινουν 2 και 3 φορες να μπουν. Ο ανταγωνισμος ειναι τεραστιος.
Πολλοι απο οσους δινουν για ιατρικη αθηνας (μερικοι απο τους οποιους για 4η και 5η φορα) επειδη εχουν καλυψει την υλη της οδοντιατρικης, δινουν και εκει.

Μονο ως αστειο το παιρνω να κανεις παραλληλα μαθηματα για κατατακτηριες (και μαλιστα για οδοντιατρικη εκπα!) με το τελευταιο ετος της σχολης.
Εκτος αν εισαι τρομερο φαινομενο ή η σχολη σου ειναι τετοια που μπορεις να περασεις τα μαθηματα χωρις ουτε 1 μερα διαβασμα, απλα πηγαινοντας στην εξεταστικη. Δεν θα σε δεχτει κανενα σοβαρο φροντιστηριο και εαν σε δεχτει καποιος θα ειναι απατεωνας για να σου φαει τα λεφτα.
Καλος ο ζηλος για κατι αλλα καποια πραγματα μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις ειναι δυνατον να γινουν.


Κοιτα για οδοντιατρικη Θεσσαλονικης. Τα ποσοστα ειναι ακομη φυσιολογικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top