Κατατακτήριες εν όψει covid-19

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Ωωωω λίγο κάπως μέσω skype :eek:
Του χρόνου Δεκέμβρη αφού πρώτα έχω περάσει στο τμήμα θέλω να βάλω πλώρη να δώσω το ecpe το έχω άγχος!! Γενικά νιώθω ότι θέλω να κάνω πάρα πολλά και με αγχώνει!! Εσύ το έχεις πάρει;

Μη σε αγχώνουν τα αγγλικά, είναι παντού γύρω σου και είναι και εύκολα, όλα καλά θα πάνε. Τώρα εστίασε στις κατατακτήριες - που, και αυτές καλά θα πάνε.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,604 μηνύματα.
δεν πιστευω οτι θα γινουν κατατακτηριες μεσω ιντερνετ.αρκετα τραβηξε αυτη η ιστορια με εξεταστικες.θεωρω οτι επειδη οι κατατακτηριες εχουν βαρυτητα πανελληνιων θα γινουν κανονικα
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Με φυσική παρουσία θα γίνουν οι κατατακτήριες. Δεν έχει τόσο πολύ κόσμο, ώστε να μην είναι σε θέση να οργανώσουν τις αίθουσες και να διατηρηθούν οι αποστάσεις, που απαιτούνται.
 

Πα.Κ

Νεοφερμένος

Ο Πα.Κ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ναι και εγώ πιστεύω πως δεν υπάρχει πιθανότητα να γίνουν εξ'αποστάσεως. Αλλά θα δείξει. Το χειρότερο σενάριο είναι να αναβληθούν - σχεδόν αδύνατον και αυτό- οπότε θα μαζευτούμε πολλοί του χρόνου.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Πχ είμαι 24, θέλω να τελειώσω την σχολή μου, να κάνω συγκεκριμένο μεταπτυχιακό και να ασχοληθώ με αυτό που αγαπώ και όσο οραματίζομαι τον εαυτό μου σε αυτό, είμαι κάτι παραπάνω από ευτυχισμένη!
Αν επιτρεπεται τι μεταπτυχιακο εχεις επιλεξει; Ρωταω γιατι το προπτυχιακο σου ειναι μια απ τις επιλογες που θα βαλω υψηλα στο μηχανογραφικο μου ^^
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Κοινωνικής Εργασίας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!

Για εργασία στην Ελλάδα αρχικά.Οντως κάτι σχετικό με Τραπεζικά.Θα δούμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλή Επιτυχία ! Οχι δεν το έχω πάρει το ECPE.

Σε ευχαριστώ πολύ :redcard:

Μη σε αγχώνουν τα αγγλικά, είναι παντού γύρω σου και είναι και εύκολα, όλα καλά θα πάνε. Τώρα εστίασε στις κατατακτήριες - που, και αυτές καλά θα πάνε.

Έχεις δίκιο, απλά θέλω να κάνω πάρα πολλά και είμαι ενθουσιασμένη που δεν ξέρω τι να πρωτοκάνω!
Μακάρι να πάνε όντως καλά! :give_rose:


δεν πιστευω οτι θα γινουν κατατακτηριες μεσω ιντερνετ.αρκετα τραβηξε αυτη η ιστορια με εξεταστικες.θεωρω οτι επειδη οι κατατακτηριες εχουν βαρυτητα πανελληνιων θα γινουν κανονικα

Το πιο λογικό αυτό είναι!!

Με φυσική παρουσία θα γίνουν οι κατατακτήριες. Δεν έχει τόσο πολύ κόσμο, ώστε να μην είναι σε θέση να οργανώσουν τις αίθουσες και να διατηρηθούν οι αποστάσεις, που απαιτούνται.
:bye2:Ναι έχεις δίκιο!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν επιτρεπεται τι μεταπτυχιακο εχεις επιλεξει; Ρωταω γιατι το προπτυχιακο σου ειναι μια απ τις επιλογες που θα βαλω υψηλα στο μηχανογραφικο μου ^^

Κοίτα εάν περάσω στο τμήμα τον Δεκέμβρη και το προλάβω θέλω κλινική κοινωνική εργασία με παιδιά και εφήβους
και μετά σκέφτομαι μήπως κάνω και καμία ειδίκευση και για ψυχοθεραπεύτρια. Γενικά έχω πολλά αλλά σιγά σιγά!

Υγ: Αν ρωτάς για το τμήμα αρχειονομίας, δεν είναι αυτό που θέλω να κάνω επαγγελματικά!
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καλησπέρα σας παιδιά!

Βλέπω ότι είμαστε αρκετοί αυτοί που θα δώσουμε τον Δεκέμβρη εξετάσεις σε μία χρονιά που όλα μπορεί να συμβούν και τίποτα δεν είναι δεδομένο λόγω ιού δηλαδή! Άρχισα να σκέφτομαι, εάν σε περίπτωση (που θα έχουμε) 2ο κύμα ιού, και δεν μπορούν να γίνουν δια ζώσης οι εξετάσεις, θα γίνουν ηλεκτρονικά και πώς εάν γίνουν θα διασφαλιστεί το αδιάβλητο, αλλά και τι μέριμνα θα ακολουθηθεί σε περίπτωση τεχνικών προβλημάτων ;

Έχετε ακούσει κάτι, σκεφτεί κάτι σχετικά;
Ειναι νωρις ακομη, σε περιπτωση που ειναι τοσο σοβαρο το δευτερο κυμα, οπως το πρωτο, πραγμα μαλλον απιθανο, ναι θα γινουν ηλεκτρονικα, οπως ολες οι εξετασεις. Εκτος αν τις μεταθεσουν χρονικα. Νομιζω κανεις δεν ξερει γιατι δεν ειναι προτεραιοτητα των πανεπιστημιων οι κατατακτηριες και ειναι πρωτογνωρα αυτα που ζουμε. Κανε εσυ την προσπαθεια σου, οι κατατακτηριες δε θα χαθουν, αυτο ειναι το μονο σιγουρο!
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Παίδες εγώ προτείνω αντί για Κατατακτήριες να δώσετε Πανελλήνιες....4 μαθήματα είναι μόνο...είναι πολύ πιο εύκολο από Κατατακτήριες...Γνώμη μου.
 
Top