Κατατακτήριες για το Τμήμα Ιατρικής

mariakanelop

Νεοφερμένος

Η mariakanelop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα! Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Σπουδάζω νοσηλευτική και ενδιαφέρομαι να μπω στο τμήμα της ιατρικής μέσω κατατακτηρίων εξετάσεων. Ύστερα από πρόσφατη αναζήτηση ανακάλυψα ότι μπαίνεις και με βαθμό πτυχίου στην ιατρική σχολή ΕΚΠΑ. Ισχύει κάτι τέτοιο; Και αν ναι για τι βαθμό πτυχίου μιλάμε;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Καλησπέρα , πλέον στην Ιατρική σχολή εξετάζεσαι σε 3 μαθήματα όπως γίνεται παντού και στις υπόλοιπες σχολές. Ο βαθμός πτυχίου ίσχυε παλιότερα. Μπορείς να ψάξεις παραπάνω πληροφορίες εδώ

 

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Πάντως ιατρική ΕΚΠΑ με κατατακτήριες μπαίνουν κατά κανόνα μόνο όσοι έχουν μέσο, οπότε καλύτερα να σκεφτείς κάποια άλλη ιατρική.
 

smaug

Νεοφερμένος

Ο smaug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα ! παραδίδονται μαθήματα κατατακτήριων (προετοιμασία για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας στη Λάρισα) στο μάθημα της Βιολογίας . είμαι απόφοιτη Βιοχημείας και πλέον 5ο έτος φοιτήτρια στο τμήμα Ιατρικής περνώντας με κατατακτήριες εξετάσεις . Όπως κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητες της έτσι και η Λάρισα είναι ιδιαίτερα απαιτητική στο μάθημα της βιολογίας και ιδίως τα τελευταία χρόνια όλο και περισσότερο και στόχος μου είναι να σας κάνω την όλη διαδικασία ευκολότερη εφόσον πλέον έζησα από πρώτο χέρι τους ίδιους τους καθηγητές . Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε !!

για πληροφορίες 6981215314
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπέρα ! παραδίδονται μαθήματα κατατακτήριων (προετοιμασία για Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας στη Λάρισα) στο μάθημα της Βιολογίας . είμαι απόφοιτη Βιοχημείας και πλέον 5ο έτος φοιτήτρια στο τμήμα Ιατρικής περνώντας με κατατακτήριες εξετάσεις . Όπως κάθε σχολή έχει τις ιδιαιτερότητες της έτσι και η Λάρισα είναι ιδιαίτερα απαιτητική στο μάθημα της βιολογίας και ιδίως τα τελευταία χρόνια όλο και περισσότερο και στόχος μου είναι να σας κάνω την όλη διαδικασία ευκολότερη εφόσον πλέον έζησα από πρώτο χέρι τους ίδιους τους καθηγητές . Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε !!

για πληροφορίες 6981215314
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top