Κατατακτήριες για Σχολή Νηπιαγωγών

maraki67383

Νεοφερμένος

Η maraki67383 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, γνωρίζει κανείς εάν γίνεται , από θεατρικών σπουδών να έδινα κατατακτήριες αργότερα για να εμπαινα νηπιαγωγών ; Νομίζω έχουν καποια κοινά μαθήματα για αυτό το σκέφτηκα
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω, γνωρίζει κανείς εάν γίνεται , από θεατρικών σπουδών να έδινα κατατακτήριες αργότερα για να εμπαινα νηπιαγωγών ; Νομίζω έχουν καποια κοινά μαθήματα για αυτό το σκέφτηκα
οπου γουσταρεις πας απο κατατακτηριες
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά να ρωτήσω, γνωρίζει κανείς εάν γίνεται , από θεατρικών σπουδών να έδινα κατατακτήριες αργότερα για να εμπαινα νηπιαγωγών ; Νομίζω έχουν καποια κοινά μαθήματα για αυτό το σκέφτηκα
Ναι φυσικά. Αν έχεις πάρει το πτυχιο απο τη Θεατρικών σπουδών, δίνεις για οπου θες κατατακτήριες, δηλαδή για οποια σχολή επιθυμείς
 

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Όταν είσαι κάτοχος πτυχίου ανώτατης εκπαίδευσης, μπορείς να δώσεις κατατακτήριες για οποιαδήποτε σχολή θέλεις. Ή υπαρξη ή όχι κοινών μαθημάτων δεν παιζει σχεδόν καθόλου ρόλο στις κατατακτήριες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top