Κατατακτήριες ή προπτυχιακό για Διοίκησης/ Χρηματοοικονομικά

Steliosalm

Νεοφερμένος

Ο Steliosalm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης Θράκης. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλα τα μέλη της κοινότητας!

Έχω τελειώσει το τμήμα Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης και θα με ενδιέφερε να διευρύνω περαιτέρω τις γνώσεις μου πάνω στον τομέα διοίκησης/χρηματοοικονομικών. Πιστεύετε αξίζει να μπω σε ένα προπτυχιακό για να αποκτήσω πιο συνολική γνώση σε αυτά τα πεδία ή να επιλέξω κάποιο μεταπτυχιακό που θα με εξειδικεύσει αποκλειστικά σε κάποιον τομέα; Να πω πως δεν έχω πίεση χρόνου για να κάνω κάποιο από τα δύο.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Μεταπτυχιακό σε Financial Engineering θα ήταν το ιδανικό...αλλά γενικά μεταπτυχιακό να προτιμήσεις
 

giott

Νεοφερμένος

Η giott αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον GeorgePap2003. Μεταπτυχιακό σε financial engineering & management. Θα πάρεις γνώσεις και γνωριμίες πολύ πιο εξειδικευμένες και θα μπορέσεις πολύ πιο άμεσα να αρχίσεις να χτίζεις εμπειρία


 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλα τα μέλη της κοινότητας!

Έχω τελειώσει το τμήμα Μηχανικών Παραγωγής & Διοίκησης και θα με ενδιέφερε να διευρύνω περαιτέρω τις γνώσεις μου πάνω στον τομέα διοίκησης/χρηματοοικονομικών. Πιστεύετε αξίζει να μπω σε ένα προπτυχιακό για να αποκτήσω πιο συνολική γνώση σε αυτά τα πεδία ή να επιλέξω κάποιο μεταπτυχιακό που θα με εξειδικεύσει αποκλειστικά σε κάποιον τομέα; Να πω πως δεν έχω πίεση χρόνου για να κάνω κάποιο από τα δύο.
οι χιος εχει καλα για σενα και ειναι απο μακρια

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top