Κατατακτήριες Οδοντιατρικής

User1234

Νεοφερμένος

Η User1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπερα, είμαι Φοιτητρια της Νοσηλευτικής ΑΕΙ και ενδιαφερομαι να δώσω κατακτήσεις για οδοντιατρική. Πιστεύετε πως είναι ένας εφικτός στόχος δεδομένου ότι οι πόλεις φοίτησης είναι μόνο η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη που είναι μεγαλουπόλεις και ο αριθμός των εισακτέων μικρός; Επίσης θα με βοηθούσε αν γνώριζε κάποιος αν αναγνωρίζονται κάποια μαθήματα που ενδεχομένως θα έχω κοινά. Τέλος, πιστεύετε πως είναι απαραίτητη η εγγραφή μου σε κάποιο φροντιστήριο για κατατακτήριες εάν αποφασίσω να δώσω εξετάσεις;
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
με μια γρηγορη ματια φετος οδοντιατρικη εκπα μπηκαν 11 κι εδιναν 54 η βαση ηταν 45/60 δεν μου φαινεται τρομακτικα δυσκολο
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

στο απθ δωσαν 24 και πηρε 10, η βαση ηταν 37/60
 

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπερα, είμαι Φοιτητρια της Νοσηλευτικής ΑΕΙ και ενδιαφερομαι να δώσω κατακτήσεις για οδοντιατρική. Πιστεύετε πως είναι ένας εφικτός στόχος δεδομένου ότι οι πόλεις φοίτησης είναι μόνο η Αθήνα και η Θεσσαλονίκη που είναι μεγαλουπόλεις και ο αριθμός των εισακτέων μικρός; Επίσης θα με βοηθούσε αν γνώριζε κάποιος αν αναγνωρίζονται κάποια μαθήματα που ενδεχομένως θα έχω κοινά. Τέλος, πιστεύετε πως είναι απαραίτητη η εγγραφή μου σε κάποιο φροντιστήριο για κατατακτήριες εάν αποφασίσω να δώσω εξετάσεις;
Καλησπέρα

Ειναι εφικτό εφοσον διαβασεις πολυ και κανεις σωστη προετοιμασια με φροντιστηριο και πολλα διαγωνισματα. Τουλαχιστον για εμενα ετσι λειτουργησε. Στο ΑΠΘ ο ανταγωνισμος ειναι πολυ μικροτερος της Αθηνας, οποτε το θεωρω αρκετα εφικτο. Μαθηματα ναι σου αναγνωριζονται, και μαλιστα καποια ιατρικα που ειναι αρκετα βαρβατα
 

User1234

Νεοφερμένος

Η User1234 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top