Nasiak

Νεοφερμένος

Η Nasiak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος που να έδωσε πρόσφατα εξετάσεις για τις κατατακτήριες εξετάσεις ιατρικής στα Ιωάννινα. Επειδή σκέφτομαι να δώσω και εγώ θέλω να μάθω για τον ανταγωνισμό, τα θέματα των εξετάσεων και για την δυσκολία της ύλης κλπ.
Ευχαριστώ
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Το 99% τα τελευταια χρονια, πλην ενος ατομου καθε χρονια πανω κατω, περνουν απο ενα συγκεκριμενο τοπικο φροντιστηριο, μπορεις ευκολα να το βρεις στο fb.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Το 99% τα τελευταια χρονια, πλην ενος ατομου καθε χρονια πανω κατω, περνουν απο ενα συγκεκριμενο τοπικο φροντιστηριο, μπορεις ευκολα να το βρεις στο fb.
Εννοείς ότι είναι "στημενη" η όλη φάση ή απλώς ότι το συγκεκριμένο φροντιστήριο κάνει καλή δουλειά;
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
@Mammy Nun

Καλησπερα σας!

Δεν υπονοω τιποτα, απλα μια παρατηρηση κανω. Θαρρω κρισιμη, για τος πως πρεπει ο υποψηφιος να χειριστει τις εξετασεις στο συγκεκριμενο τμημα.

Δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο τις εξετασεις σε αυτο το τμημα ή το συγκεκριμενο φροντιστηριο.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
@Mammy Nun

Καλησπερα σας!

Δεν υπονοω τιποτα, απλα μια παρατηρηση κανω.

Δεν εχω προσωπικη εμπειρια απο τις εξετασεις σε αυτο το τμημα ή το συγκεκριμενο φροντιστηριο.
Οκ, ευχαριστώ. Μια γνωστή θέλει να δώσει κατατακτήριες Ιατρικής στα Γιάννενα οπότε θα την ενημερώσω
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Γνωρίζω το συγκεκριμένο φροντ. Αν θέλεις να μάθεις όνομα, στείλε μου προσωπικό @Nasiak
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Nasiak

Νεοφερμένος

Η Nasiak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Γνωρίζω το συγκεκριμένο φροντ. Αν θέλεις να μάθεις όνομα, στείλε μου προσωπικό @Nasiak
Οκευ αν μπορείς στείλτο μου να το έχω υπόψην μου, σε ευχαριστώ. Μήπως ξέρεις γενικά τι παίζει με τις κατακτηριες ιατρικής στα Γιάννενα;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Οκευ αν μπορείς στείλτο μου να το έχω υπόψην μου, σε ευχαριστώ. Μήπως ξέρεις γενικά τι παίζει με τις κατακτηριες ιατρικής στα Γιάννενα;
Ξέρω ότι είναι αρκετά απαιτητικές. Αλλά με διάβασμα και υπομονή,βγαίνει.
 

Nasiak

Νεοφερμένος

Η Nasiak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ξέρω ότι είναι αρκετά απαιτητικές. Αλλά με διάβασμα και υπομονή,βγαίνει.
Συγκριτικά με πατρα να φανταστώ είναι πιο εύκολα; γιατί γενικά ψάχνω πληροφορίες για τις πόλεις που έχουν ιατρικές. Πέρα από αθηνα που ξέρω ότι είναι υπερβολικά δυσκολο και παίζει και μέσο.
 

Mammy Nun

Δραστήριο μέλος

Η Mammy Nun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 760 μηνύματα.
Συγκριτικά με πατρα να φανταστώ είναι πιο εύκολα; γιατί γενικά ψάχνω πληροφορίες για τις πόλεις που έχουν ιατρικές. Πέρα από αθηνα που ξέρω ότι είναι υπερβολικά δυσκολο και παίζει και μέσο.
Μέσο παίζει σε όλες, χωρίς μέσο δύσκολα έως αδύνατο να πετύχεις στις κατατακτηριες Ιατρικης. Εγώ όσους ξέρω που τα κατάφεραν είχαν μέσον.
 

Nasiak

Νεοφερμένος

Η Nasiak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μέσο παίζει σε όλες, χωρίς μέσο δύσκολα έως αδύνατο να πετύχεις στις κατατακτηριες Ιατρικης. Εγώ όσους ξέρω που τα κατάφεραν είχαν μέσον.
Έχω μάθει για Κρήτη και για Αλεξανδρούπολη από παιδιά που έδωσαν ότι μέσο δεν παίζει ή αν παίζει το πολύ για 1 ή 2 θέσεις. Τώρα στις μεγαλύτερες πόλεις σίγουρα αλλά για Ιωάννινα συγκεκριμένα δεν γνωρίζω γι αυτό ρωτάω.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι εξετάσεις είναι δύσκολες αυτός που δε θα πετύχει είτε θα ξαναδώσει όπως έκανα εγώ πριν πολλά χρόνια και θα περάσει ή θα κατηγορεί το σύστημα.

Επίσης αν ένα φροντιστήριο μαζεύει παλιά θέματα και είναι εξειδικευμένο στις συγεκεκριμένες εξετάσεις πχ στα Ιωάννινα θα είναι καλύτερο από φροντιστήρια που είναι γενικευμένα για κατατακτήριες.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μέσο παίζει σε όλες, χωρίς μέσο δύσκολα έως αδύνατο να πετύχεις στις κατατακτηριες Ιατρικης. Εγώ όσους ξέρω που τα κατάφεραν είχαν μέσον.
Ξέρω άτομο που πέρασε Ιατρική Αθηνών με κατατακτήριες χωρίς μέσο αλλά προφανώς διάβασε πάρα μα πάρα πολύ.

Από εκεί και πέρα, στα Ιωάννινα δεν έχω ακούσει κάτι για μέσο ομολογουμένως, απλά θέλει διάβασμα. Να τονίσω επίσης οτι η Ιατρική Ιωαννίνων φημολογείται ως η πιο δύσκολη ιατρική σχολή της Ελλάδας.
 

Nasiak

Νεοφερμένος

Η Nasiak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ξέρω άτομο που πέρασε Ιατρική Αθηνών με κατατακτήριες χωρίς μέσο αλλά προφανώς διάβασε πάρα μα πάρα πολύ.

Από εκεί και πέρα, στα Ιωάννινα δεν έχω ακούσει κάτι για μέσο ομολογουμένως, απλά θέλει διάβασμα. Να τονίσω επίσης οτι η Ιατρική Ιωαννίνων φημολογείται ως η πιο δύσκολη ιατρική σχολή της Ελλάδας.
Εντάξει φυσικά αν διαβάσει κάποιος πάρα πάρα πολύ έχει πιθανότητες να περάσει χωρίς μεσο απλά στην Αθήνα πολλές θέσεις δίνονται με αυτό τον τρόπο.

Απλα δεν γνωρίζω πόσο μεγάλη και απαιτητική είναι η ύλη στα Ιωάννινα σε σύγκριση με αλλες πόλεις γιατί για Πάτρα η για Αθήνα έχω ακούσει τα θέματα είναι πολύ απαιτητικά με αρκετό ανταγωνισμό. Αντίθετα η Κρήτη η η Αλεξανδρούπολη έχουν πολύ μικρότερη ύλη με περίπου 50 άτομα να δινουν τον χρόνο κατακτηριες. Κυρίως αυτό θέλω να μάθω για Ιωάννινα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εντάξει φυσικά αν διαβάσει κάποιος πάρα πάρα πολύ έχει πιθανότητες να περάσει χωρίς μεσο απλά στην Αθήνα πολλές θέσεις δίνονται με αυτό τον τρόπο.

Απλα δεν γνωρίζω πόσο μεγάλη και απαιτητική είναι η ύλη στα Ιωάννινα σε σύγκριση με αλλες πόλεις γιατί για Πάτρα η για Αθήνα έχω ακούσει τα θέματα είναι πολύ απαιτητικά με αρκετό ανταγωνισμό. Αντίθετα η Κρήτη η η Αλεξανδρούπολη έχουν πολύ μικρότερη ύλη με περίπου 50 άτομα να δινουν τον χρόνο κατακτηριες. Κυρίως αυτό θέλω να μάθω για Ιωάννινα
Και στα Ιωάννινα έχει απαιτητική ύλη και θέματα αλλά αν πας στο φροντιστήριο που σου είπα, οι πιθανότητες είναι με το μέρος σου. Εννοείται το φροντιστήριο από μόνο του δε κάνει θαύματα, αλλά σε συνδυασμό με τη δική σου προσπάθεια και το φροντ, μπορείς να τα καταφέρεις.
 

usgr

Νεοφερμένος

Ο usgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εντάξει φυσικά αν διαβάσει κάποιος πάρα πάρα πολύ έχει πιθανότητες να περάσει χωρίς μεσο απλά στην Αθήνα πολλές θέσεις δίνονται με αυτό τον τρόπο.

Απλα δεν γνωρίζω πόσο μεγάλη και απαιτητική είναι η ύλη στα Ιωάννινα σε σύγκριση με αλλες πόλεις γιατί για Πάτρα η για Αθήνα έχω ακούσει τα θέματα είναι πολύ απαιτητικά με αρκετό ανταγωνισμό. Αντίθετα η Κρήτη η η Αλεξανδρούπολη έχουν πολύ μικρότερη ύλη με περίπου 50 άτομα να δινουν τον χρόνο κατακτηριες. Κυρίως αυτό θέλω να μάθω για Ιωάννινα
Πως γνωρίζεις ότι πολλές θέσεις στην Αθήνα δίνονται με αυτόν τον τρόπο; Και πόσες δηλαδή, όταν συνολικά μπαίνουν 19;

Μου φαίνεται αδιανόητο για μια σχολή σαν της Αθήνας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top