Καθαρισμός δοντιών στην Οδοντιατρική ΑΠΘ

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι 3ετης φοιτήτρια της Οδοντιατρικής σχολής του ΑΠΘ και ψάχνω περιστατικά για ουλίτιδες. Υπάρχει κανένας που έχει καιρό να κάνει καθαρισμό και έχει μαζέψει πέτρα και αιμορραγούν τα ούλα του κατά το βούρτσισμα, και θα ήθελε να έρθει στη σχολή για να τον αναλάβω; Όλα αυτά γίνονται υπό την επίβλεψη καθηγητών φυσικά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι 3ετης φοιτήτρια της Οδοντιατρικής σχολής του ΑΠΘ και ψάχνω περιστατικά για ουλίτιδες. Υπάρχει κανένας που έχει καιρό να κάνει καθαρισμό και έχει μαζέψει πέτρα και αιμορραγούν τα ούλα του κατά το βούρτσισμα, και θα ήθελε να έρθει στη σχολή για να τον αναλάβω; Όλα αυτά γίνονται υπό την επίβλεψη καθηγητών φυσικά
Κοιτα να πληρωσω τα 500€ και ναρθω θεσσαλονικη αλλα θα μου υποσχεθεις οτι δεν θα χασω πανω απο ενα δοντι και οχι μπροστινο...ε?
 
Τελευταία επεξεργασία:

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
χαχα οχι δεν υπαρχει περιπτωση να χασεις κανενα δοντι :laugh:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρα από την πλάκα επειδή αυτή η κοπέλα είναι φίλη μου και πρώην συμφοιτήτρια μου έχω να πω ότι είναι η μελλοντική μου οδοντίατρος. Εγώ ήμουν μία υποψήφια, δυστυχώς για διάφορους λόγους δε θα μπορέσω. Όποιος μπορεί να τη βοηθήσει και θέλει καθαρισμό πραγματικά να την εμπιστευτείτε. Αυτά
 

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Έχω βρεθεί στην θέση της κοπέλας.
Οποίος μπορεί να βοηθήσει να το κάνει. Είναι τρελα η λήψη πτυχίου στην Οδοντ. του ΑΠΘ όσον αφορά το κλινικό κομμάτι.
Μπορώ να πω ότι γίνεται πολύ καλή δουλειά. Ίσως αργεί λίγο η όλη φάση, αλλά στο τέλος η δουλειά γίνεται.
Βελτιώνεται και η ποιότητα στοματικής υγείας του ασθενή αλλά και ο φοιτητής πλησιάζει στο πτυχίο του έτσι.
Και μακάρι το κράτος μας να μπορούσε να το καταλάβει αυτό. Η στοματική υγεία είναι συνδεδεμένη άρρηκτα με την συστηματική υγεία. Και οι δύο οδοντιατρικες σχολές της χώρας θα μπορούσαν σε μεγάλο βαθμό να συμβάλλουν σε αυτή την κατεύθυνση, γιατί πιστέψτε με οι Έλληνες ασθενείς πάσχουν πολύ στο κομμάτι αυτό και το έχουν ανάγκη.
Παραπάνω από ότι γίνεται μέχρι στιγμής, ειδικά στο Α. Π. Θ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,356 μηνύματα.
Πω, με κάνατε να νιώσω άσχημα.
Συγγνώμη @μαρινακι96, πραγματικά δεν εννούσα αυτό που έγραψα παραπάνω :thumbup:

Btw, γιατί δεν το ποστάρεις και στο στέκι; Δε λέω οτι σώνει και ντε θα βρεις κάποιον να θέλει να έρθει, αλλά μπορεί και να βρεις. Δε διαβάζουν όλοι οι στεκιτες το ι σκουλ.

Υ. Γ Μπορείς να παραθέσεις το εν λόγω θρεντ στην "Κουβεντούλα χωρίς θέμα" ή και να ανοίξεις ένα καινούργιο. Και πάλι δε λέω οτι σίγουρα θα έχεις συμμετοχή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natsuko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natsuko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σχετικό άσχετο. Έχω πάει στην οδοντιατρική σχολή της Αθήνας, έμεινα αρκετά ευχαριστημένη οπότε κι εγώ προτείνω όποιος μπορεί να πάει.
 

JoAn98

Νεοφερμένος

Η JoAn98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι 3ετης φοιτήτρια της Οδοντιατρικής σχολής του ΑΠΘ και ψάχνω περιστατικά για ουλίτιδες. Υπάρχει κανένας που έχει καιρό να κάνει καθαρισμό και έχει μαζέψει πέτρα και αιμορραγούν τα ούλα του κατά το βούρτσισμα, και θα ήθελε να έρθει στη σχολή για να τον αναλάβω; Όλα αυτά γίνονται υπό την επίβλεψη καθηγητών φυσικά

Καλησπέρα!
Αν δεν έχεις βρει άτομο θα μπορούσα να έρθω. Πιστεύω είμαι στην περίπτωση που ψάχνεις και το σκεφτόμουν τελευταία να πάω. Απλώς για το πότε θα έρθω ίσως υπάρχει θέμα αν πρέπει να είναι πολύ άμεσα.
 

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι 4ετής φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής του ΑΠΘ και αναζητώ περιστατικά για να τα δουλέψω στη σχολή, υπό την επίβλεψη οδοντιάτρων και καθηγητών. Ψάχνω άτομα με περιοδοντίτιδα, άτομα που έχουν ανάγκη από σφραγίσματα, εξαγωγές, απονευρώσεις, μασέλες και γέφυρες.
Εάν υπάρχει κανείς που να μένει Θεσσαλονίκη και χρειάζεται κάτι απο αυτά, ή γνωρίζει κάποιον φίλο, γείτονα ή συγγενή που χρειάζεται κάποια απο αυτές τις θεραπείες και θα ήταν πρόθυμος να έρθει στη σχολή για να τον αναλάβω, θα ήμουν πολύ ευγνώμων και θα χαιρόμουν πολύ να τον εξυπηρετήσω. Όλα γίνονται όπως προείπα υπό την επίβλεψη καθηγητών και μεταπτυχιακών φοιτητών, με τη παρουσία βοηθού και σε πολύ καλές τιμές. Όποιος ενδιαφέρεται, ας μου στείλει ένα μήνυμα! Ευχαριστώ πολύ :)
 

Tirotrelas

Νεοφερμένος

Ο Tirotrelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Το ίδιο θα θέλω και εγώ σε 3 χρόνια 😂.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.
Τυπωστε και καρτουλες παιδια, το κανουν πολλοι συμφοιτητες σας.

Good hunt!
 

μαρινακι96

Νεοφερμένος

Η μαρινακι96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Υπομονή παιδιά.... Μόνο αυτό, υπομονή....
Τουλαχιστον από ότι είδα έχουν ανακαινιστει κάποιες κλινικές και οι συνθήκες πλέον είναι κάπως καλύτερες σε σχέση με πριν.
 

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Περιέργεια, πόσο η εξαγωγή φρονιμίτη;
 
Top