Ιδιωτικά ΙΕΚ - αξίζουν;

Nikoleta05

Νεοφερμένος

Η Nikoleta05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα. Διαβάζω διάφορες γνώμες για τα ιεκ και αυτά που βλέπω δεν μ αρέσουν καθόλου. Σου λένε αλλά πριν υπογράψεις και όταν υπογράφεις καταλαβαίνεις ότι έκανες βλακεια. Υπάρχει κάποιος να μου πει την δική του εμπειρία ή γενικά τι ξέρει για τα ιεκ και για το τι μπορείς να κάνεις μετά το ιεκ γιατί οι περισσότεροι λένε ότι είναι χάσιμο χρόνου και χρημάτων και ότι μάθημα δεν γίνεται γιατί τα παιδιά απλά θέλουν το χαρτί και οι καθηγητές δεν κάνουν τίποτα παρά μόνο να τους το δίνουν.
 

Abiogenesis

Νεοφερμένος

Η Abiogenesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Για ειδικότητες όπως ζαχαροπλαστική-σεφ, βοηθός ακτινολόγου-ραδιολογου και ονυχοπλαστική τα ιεκ έχουν τρελή και ασυναγώνιστη ζήτηση. Τώρα μεταξύ ιδιωτικού και διεκ το ιδιωτικό έχει το καλό ότι μπορεί να έχει διασυνδέσεις στην αγορά και να μπορούν να σε βάλουν κάπου και επίσης έχω ακούσει ότι δεν βάζουν απουσίες (που δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αυτό) και μπορείς να φοιτήσεις παράλληλα και σε αει.
 

NikNik1995

Νεοφερμένος

Ο NikNik1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Για ειδικότητες όπως ζαχαροπλαστική-σεφ, βοηθός ακτινολόγου-ραδιολογου και ονυχοπλαστική τα ιεκ έχουν τρελή και ασυναγώνιστη ζήτηση. Τώρα μεταξύ ιδιωτικού και διεκ το ιδιωτικό έχει το καλό ότι μπορεί να έχει διασυνδέσεις στην αγορά και να μπορούν να σε βάλουν κάπου και επίσης έχω ακούσει ότι δεν βάζουν απουσίες (που δεν είμαι σίγουρη αν ισχύει αυτό) και μπορείς να φοιτήσεις παράλληλα και σε αει.
ούτε διασυνδέσεις έχουν ναι δεν σε βαζουν απουσίες αλλά έχουν αλλά κόλπα να σε κόβουν για να στα πάρουν χοντρα
 
Top