ΙΕΚ Ακμή - αισθητική - κόστος για δίδακτρα

misskk

Νεοφερμένος

Η misskk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να σπουδάσω στο ΙΕΚ ακμή αισθητική ή αισθητική/spa, γνωρίζει κάποιος τα έξοδα που κυμαίνονται;
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Καλησπερα!!Περιπου στα 5.000 ευρω το ετος.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλησπέρα σας ενδιαφέρομαι να σπουδάσω στο ΙΕΚ ακμή αισθητική ή αισθητική/spa, γνωρίζει κάποιος τα έξοδα που κυμαίνονται;
Στον καθένα δίνουν ο,τι τιμές θέλουν . Κανόνισε ένα ραντεβού να τα πείτε από κοντά αν και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει να πας σε ιδιωτικό ιεκ
Ειδικά για μακιγιάζ μπορείς να κάνεις μαθήματα σε κάποι@ καλό μακιγιέζ και τα υπόλοιπα πιο θεωρητικά σε ένα διεκ
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
εγω οταν ειχα ρωτησει μου ειχαν πει γυρω στις 2-2.5 χιλιαδες τον χρονο (αρα καπου στα 5000 ευρω και για τα δυο ετη).. εχουν περασει και 8 χρονια βεβαια απο τοτε αλλα ναι, να διπλασιαστηκαν; :((
 

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Φίλος μου που σπουδάζει στο ΙΕΚ Ακμή μου είπε 2.000€ αλλά εκείνος δεν είναι στο τμήμα Αισθητικής. Δεν ξέρω αν ισχύουν διαφορετικές τιμές για το κάθε τμήμα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,597 μηνύματα.
Φίλος μου που σπουδάζει στο ΙΕΚ Ακμή μου είπε 2.000€ αλλά εκείνος δεν είναι στο τμήμα Αισθητικής. Δεν ξέρω αν ισχύουν διαφορετικές τιμές για το κάθε τμήμα.
Ναι κάθε ειδικότητα έχει διαφορετικές τιμές αν θυμάμαι καλά.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,592 μηνύματα.
Φίλος μου που σπουδάζει στο ΙΕΚ Ακμή μου είπε 2.000€ αλλά εκείνος δεν είναι στο τμήμα Αισθητικής. Δεν ξέρω αν ισχύουν διαφορετικές τιμές για το κάθε τμήμα.
Νομιζω ετσι ειναι... εκει στα 2-2,5Κ ειναι τα ΙΕΚ το χρονο .
Το ακριβότερο ειναι οι ζαχαροπλαστες και οι φουρναρεοι στο Le monde οπου ειναι καπου στα 4Κ αλλα εκει πρεπει να χαλανε και αυγα και βούτυρα και κακαο.
Η τιμη των 5Κ το χρονο μαλλον παει προς τιμες κολλεγιων.
 
Top