Ερωτηματολόγιο για την εικόνα του γυναικείου σώματος, τα ΜΜΕ και την κοινωνία

JoannaVas

Νεοφερμένος

Η JoannaVas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
συμπληρώθηκε από μένα!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Καλησπέρα! Αν είστε γυναίκες 18 με 29 ετών, θα εκτιμούσα να συμπληρώσετε το ερωτηματολόγιο για την πτυχιακή μου εργασία. Διαρκεί 5 με 10 λεπτά και η συμπλήρωση είναι ανώνυμη. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! 😊

https://docs.google.com/forms/d/1OJvBAcdUCGLs4qQ_tpahKwuQq_LVhATHygsIO6iPc9w/edit?usp=drivesdk
Done.
 

JoannaVas

Νεοφερμένος

Η JoannaVas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα! Σας ευχαριστώ για τη συμμετοχή σας στην έρευνα! 😊
Χρειάζομαι λίγες ακόμα γυναίκες ηλικίας 18-29 ετών, για να συμμετάσχουν, ώστε να φτάσω στις 100 συμμετοχές που είναι ο πρώτος μου στόχος.Η βοήθεια σας θα ήταν πολύτιμη! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

phoni

Νεοφερμένος

Η phoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Μόλις το τελείωσα!
 

JoannaVas

Νεοφερμένος

Η JoannaVas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα! Ανεβάζω ξανά το ερωτηματολόγιο της πτυχιακής μου εργασίας. Απευθύνεται σε γυναίκες 18-29 ετών και διαρκεί 5 με 10 λεπτά. Επίσης, χρειάζομαι περισσότερες συμμετέχουσες 24-29 ετών. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων! ☺️https://docs.google.com/forms/d/1OJvBAcdUCGLs4qQ_tpahKwuQq_LVhATHygsIO6iPc9w/edit?usp=drivesdk
 
Top