Εργαστηριακή ποδιά

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Γεια σας!ξέρει κανένας σας που πουλάνε στην Αθήνα εργαστηριακή ποδιά ιατρική σχετικά φτηνή?
 

pacheiko

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pacheiko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Γεια σας!ξέρει κανένας σας που πουλάνε στην Αθήνα εργαστηριακή ποδιά ιατρική σχετικά φτηνή?
Εγώ αγόρασα από τον Πειραιά μια πολύ καλή γύρω στα 20 ευρώ. Την πήρα από ένα μικρό μαγαζάκι που πουλάει διάφορα ιατρικά-ορθοπεδικά. Αλλιώς μπορείς να δοκιμάσεις τον Εμμανουήλ που είναι στο κέντρο και έχει και ιστοσελίδα. Εάν θες να μάθεις για αυτό στον Πειραιά στείλε μου pm
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,891 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.
O εργαστηριακη ρομπα Νικολετα ειναι φορεμα , και το φορεμα πρεπει να σε κανει υπερηφανη για την ομορφια σου οταν το φορας και οχι να κρυβεσαι γιατι ειναι πατσαβουρεξ. Αυτος εκει ο Εμανουηλ που λεει η pacheiko εχει καλα πραγματα ,εχουν βεβαια κατι παραπανω αλλα φαινονται καλα και μοδατα. Δεν ειναι ρασοειδή.
Να με παρεις και μενα μια μερα στα εργαστηρια εχω ερωτευτει τα μικροσκοπια σας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,891 μηνύματα.

Nikoleta_Giann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nikoleta_Giann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Βιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
O εργαστηριακη ρομπα Νικολετα ειναι φορεμα , και το φορεμα πρεπει να σε κανει υπερηφανη για την ομορφια σου οταν το φορας και οχι να κρυβεσαι γιατι ειναι πατσαβουρεξ. Αυτος εκει ο Εμανουηλ που λεει η pacheiko εχει καλα πραγματα ,εχουν βεβαια κατι παραπανω αλλα φαινονται καλα και μοδατα. Δεν ειναι ρασοειδή.
Να με παρεις και μενα μια μερα στα εργαστηρια εχω ερωτευτει τα μικροσκοπια σας
Χαχα ότι καλύτερο τα μικροσκόπια μας 😂❤️
 
Top