Επιχορηγήσεις για απόφοιτους λυκείου

sougias123

Νεοφερμένος

Ο sougias123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια χαρα! θέλω να ρωτίσω αν έχετε υπ' όψιν σας για τίποτα επιχορηγήσεις που δικαιούνται οσοι έγραψαν καλά στις πανελλήνιες. Εγώ έγραψα 19,8 και έχω ακούσει οτι κάποιες τράπεζες δίνουν λεφτά ή υπάρχουν ειδικά προγράματα για να αγοράσεις laptop! παρακαλώ αν ξέρετε τίποτα πειτε το μην πάνε τα λεφτά χαμένα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
www.ekpaidefteite.gr

Η eurobank δινει χρηματικο επαθλο στον μαθητη με το μεγαλυτερο ΓΒΠ εφοσον εχει απολυτηριο πανω απο 18. Λογικα θα σ ενημερωσουν αν παιρνεις εσυ αυτο το επαθλο.
Ακομη, το πρωτο 25% καθε σχολης εχει δικαιωμα για επιδοτηση μεχρι 400 ευρω για λαπτοπ (www.destinpsifiaka.gr). Μετα την ανακοινωση των βασεων θα μαθεις αν εχεις δικαιωμα για επιδοτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top