Έκθεση - Επιρρηματικοί προσδιορισμοί

hehehehe

Νεοφερμένος

Η hehehehe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπερα

Θα μπορουσε καποιος να μου βρει μεσα απο το κειμενο επιρρηματικους προσδιορισμους και γενικα επιρρηματα αλλα και τι δηλωνει το καθενα;;


Σας ευχαριστώ
 

Συνημμένα

  • Καταγραφή.PNG
    Καταγραφή.PNG
    170.4 KB · Εμφανίσεις: 127

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.
Καλησπερα

Θα μπορουσε καποιος να μου βρει μεσα απο το κειμενο επιρρηματικους προσδιορισμους και γενικα επιρρηματα αλλα και τι δηλωνει το καθενα;;


Σας ευχαριστώ
Πολύ λάθος η τελευταία παράγραφος εντωμεταξύ. Τα πλαστικά, όπως τα μπουκάλια, που τα πετάμε από εδώ και από εκεί, δεν πρέπει να τα χρησιμοποιούμε πάνω από 1-2 φορές. Άρα για να μειωθούν τα πλαστικά γύρω μας, δεν είναι και η καλύτερη λύση να τα χρησιμοποιούμε πολλές φορες αλλά να μειώσουμε γενικά την χρήση του.

Τέλος πάντων, δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω στο ερώτημά σου.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,492 μηνύματα.
1622145789111.png


Βρήκα αυτά για αρχή, σίγουρα έχει κι άλλα, μπορεί να έχω κάνει και κανένα λάθος αλλά άμα θέλει κάποιος ας τα κοιτάξει.
 

hehehehe

Νεοφερμένος

Η hehehehe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθήτρια Α' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

globglogabgalab

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αποστολία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top