Επαγωγικό φαινόμενο

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους
Ερώτηση της τελευταίας στιγμής στο επαγωγικό φαινόμενο της σειρές του +I και -I τις έχετε μάθει απέξω;;; γιατί έχω ακούσει πολλές απόψεις
 

aceon

Νεοφερμένος

Ο aceon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Αν και δύσκολα θα χρειαστούν έτσι στο άκυρο, εγώ τις έμαθα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Εύκολα απομνημονεύονται.
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ δεν τις έχω μάθει και δεν με νοιάζει πλάκα κάνω
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Πέρυσι πχ δεν χρειάστηκαν απλά από την μια στο σχολείο μου είπαν να τις μάθω στο φροντιστήριο μου είπαν ότι θα δίνονται... νιώθω ότι το καλύτερο θα ήταν να τις απομνημονεύσω όπως είπες @aceon
 

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Θα μας πελεκησουν χημεια;
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Φυσική πανηγύρι θα γίνει ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ φωτισεμας
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Οχι, οι σειρες των υποκαταστατων δεν χρειαζεται να μνημονευθουν. Εκτος των αλογονων που είναι προφανης σειρα λογω του ΠΠ και την ηλεκτροαρνητικοτητας. Τα υπολοιπα θα δινονται ή θα ζητουνται. Ααα για την φυσικη και εγω φοβαμαι τους κεραταδες ... θα δουμε. Καλη επιτυχια σε ολους!!
 

penelopet

Νεοφερμένος

Η penelopet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία πάμε δυνατά και με τσαγανό!!!
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλους επιτυχία παιδιά!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top