Ενδοσχολικές Γ λυκείου

beckyy

Νεοφερμένος

Η beckyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν δεν γράψει κάποιος καλά στο κόντρα μάθημα πχ εγώ που ειμαι υγείας ιστορία υπάρχει περιπτωση να μείνω σ'αυτό το μάθημα και να πρπ να ξανά δώσω ;;
 

Alex53

Νεοφερμένος

Ο Alex53 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αφήσει ο καθηγητής ιστορίας σου να συμβεί αυτό . Είναι ντροπή. Στο δικό μου σχολείο, (μαθητής γ λυκείου θετική) στην ιστορία μας έβαλε όλους από 15 και πάνω στο τετράμηνο όποτε δεν υπάρχει περίπτωση να μεινει κάποιος ακόμα και 1 να γράψει. Τώρα αν όντως ο καθηγητής σου είναι μάπας και εσυ μείνεις νομίζω δεν μπορείς να δώσεις πανελλήνιες . Πρέπει να έχεις αποφοιτήσει από το σχολείο για να δώσεις. Αλλά ξαναλέω δεν νομίζω να υπάρχει περίπτωση να συμβεί αυτό!!
 

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 296 μηνύματα.
Δεν νομίζω να αφήσει ο καθηγητής ιστορίας σου να συμβεί αυτό . Είναι ντροπή. Στο δικό μου σχολείο, (μαθητής γ λυκείου θετική) στην ιστορία μας έβαλε όλους από 15 και πάνω στο τετράμηνο όποτε δεν υπάρχει περίπτωση να μεινει κάποιος ακόμα και 1 να γράψει. Τώρα αν όντως ο καθηγητής σου είναι μάπας και εσυ μείνεις νομίζω δεν μπορείς να δώσεις πανελλήνιες . Πρέπει να έχεις αποφοιτήσει από το σχολείο για να δώσεις. Αλλά ξαναλέω δεν νομίζω να υπάρχει περίπτωση να συμβεί αυτό!!

Δυστιχώς αυτό ήταν πραγματικότητα για όσσους πήγαν σχολείο πρίν το 2000, μίας και ειδικά πολύ παλιά, στις πανελλαδικές μετρούσε και ο βαθμός απολύτηριου σαν να ήταν ένα μάθημα μόνο του.
 

maril8na

Νεοφερμένος

Η maril8na αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Αν δεν γράψει κάποιος καλά στο κόντρα μάθημα πχ εγώ που ειμαι υγείας ιστορία υπάρχει περιπτωση να μείνω σ'αυτό το μάθημα και να πρπ να ξανά δώσω ;;
Δεν σας έδωσαν τις λύσεις; Εμάς στο σχολείο μου μας έδωσαν τις λύσεις για όλα τα μαθήματα ποσο μάλλον για το κόντρα μάθημα.. Παρολαυτα δεν νομίζω να μείνεις είναι αδύνατον και 1 να έχεις γράψει πιστεύω το φτιάχνουν κάπως και όλα καλά!
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Αν δεν γράψει κάποιος καλά στο κόντρα μάθημα πχ εγώ που ειμαι υγείας ιστορία υπάρχει περιπτωση να μείνω σ'αυτό το μάθημα και να πρπ να ξανά δώσω ;;
δεν πρόκειται να σε αφήσουν , εξαρτάται βέβαια και απο τον καθηγητή
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Η μόνη περίπτωση να μείνεις είναι από απουσίες,δε τους συμφέρει να αφήνουν άτομα .
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 305 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top