Ελάχιστη βάση ΕΠΑΛ Διοίκησης-Οικονομίας

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Γειαα παιδια ειμαι επαλ διοικιση οικονομιας και μεχρι δτιγμης δεν τα εχω παει τοσο περιφημα...
Υπολογιζω περιπου θα βγαλω περιπου 10.000 ισως λιγο παραπανω το πολύ 12.000
Αλλα φοβαμε την ελαχιστη βαση
Αλλα η σχολή π θελω ειχαι πέρυσι 11.000 και κατι ποσο μπορει να ανεβει αυτη η σχολη ; δν ξρ εχω μπερδευτεί με την ΕΒ
Δν ξρ νιωθο οτι δν θα περάσω πουθενά..!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Γειαα παιδια ειμαι επαλ διοικιση οικονομιας και μεχρι δτιγμης δεν τα εχω παει τοσο περιφημα...
Υπολογιζω περιπου θα βγαλω περιπου 10.000 ισως λιγο παραπανω το πολύ 12.000
Αλλα φοβαμε την ελαχιστη βαση
Αλλα η σχολή π θελω ειχαι πέρυσι 11.000 και κατι ποσο μπορει να ανεβει αυτη η σχολη ; δν ξρ εχω μπερδευτεί με την ΕΒ
Δν ξρ νιωθο οτι δν θα περάσω πουθενά..!
τι μαθηματα δινετε?
Αλγεβρα
γλωσσα
αοθ
αοδ
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Περσινα δεδομενα τομεα Οικονομιας Διοικησης
Αλγεβρα 7,71
Γλωσσα 9,93
ΑΟΘ 9,31
ΑΟΔ 7,69
--------------------
Συνολο 34,64 /4 --> ΜΟ τομεα 8,66
Δεν σας κοβω να τα πηγατε καλυτερα απο περυσι οποτε ας δεχθουμε τον ιδιο μεσο ορο για φετος
Οποτε:
ΑΘΗΝΑ 8,66X 1,2 --> EBE 10,39
ΕΠΑΡΧΙΑ 8,66X 0,8 --> EBE 6,93
Ενταξει ΕΒΕ 6,93 δεν ειναι και ανυπερβλητη.
Aφου υπολογιζεις τα μορια σου ξερεις και τους βαθμους σου , αθροισε τους, διαιρεσε με το 4 να δεις αν ικανοποιεις τις ΕΒΕ.
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Περσινα δεδομενα τομεα Οικονομιας Διοικησης
Αλγεβρα 7,71
Γλωσσα 9,93
ΑΟΘ 9,31
ΑΟΔ 7,69
--------------------
Συνολο 34,64 /4 --> ΜΟ τομεα 8,66
Δεν σας κοβω να τα πηγατε καλυτερα απο περυσι οποτε ας δεχθουμε τον ιδιο μεσο ορο για φετος
Οποτε:
ΑΘΗΝΑ 8,66X 1,2 --> EBE 10,39
ΕΠΑΡΧΙΑ 8,66X 0,8 --> EBE 6,93
Ενταξει ΕΒΕ 6,93 δεν ειναι και ανυπερβλητη.
Aφου υπολογιζεις τα μορια σου ξερεις και τους βαθμους σου , αθροισε τους, διαιρεσε με το 4 να δεις αν ικανοποιεις τις ΕΒΕ.
Πχ αμα εχω γραψει μαθηματικα ενα 5
Γλωσσα ενα 7
Αοθ ενα 10
Αοδε ενα 12
Λεω στην χειροτερη περιπτωση..
Ειναι εντάξει;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
5+7+10+12=34/4=ΜΟ 8,5
ΕΒΕ τουριστικα θεσσαλονικης 8,66χ1,1= 9,52
οχι δεν φτανουν για την σχολη αυτη.

ΕΒΕ κοινωνικη εργασια κομοτηνη 8,66χ1,1= 9,52
Ουτε για αυτη φτανουν.

θα πρεπει ο ΜΟ τομεα να κατευει απο το 8,66 στο 7,7 για να πιασεις την ΕΒΕ αυτων των σχολων.
 
Τελευταία επεξεργασία:

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Χωρίς τους συντελεστές υπολογίζεται το αν πιάνετε την εβε;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
5+7+10+12=34/4=ΜΟ 8,5
ΕΒΕ τουριστικα θεσσαλονικης 8,66χ1,1= 9,52
οχι δεν φτανουν για την σχολη αυτη.

ΕΒΕ κοινωνικη εργασια κομοτηνη 8,66χ1,1= 9,52
Ουτε για αυτη φτανουν.
Ας ελπίσουμε οτι θα βγαλω παραπάνω απλα αυτα τα εβαλα ως χειρότερο ενδεχόμενο 😭😂
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,552 μηνύματα.
Α μαλιστα εισαι και προνοιτικη.
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Το 8,66 είναι μια υπόθεση όμως διότι δε γνωρίζουμε τις φετινές επιδόσεις
 

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Το 8,66 είναι μια υπόθεση όμως διότι δε γνωρίζουμε τις φετινές επιδόσεις
Αρα μπορει να ειναι πιο κατω ή πιο πανω εσεις τι πιστεύετε με τα φετινα δεδομενα και τα θέματα μεχρι στιγμης θα ανεβουν ή θα κατέβουν οι βασεις;
 

Eri0611

Νεοφερμένος

Η Eri0611 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Καλησπέρα.. πόσο πιστεύετε θα πανε φέτος οι σχολές του παμακ; Συγκεκριμένα οδε. Ήταν πέρυσι 14.5κ και υπολογίζω για μένα φέτος γύρω στα 15.500-16.000. Λέτε να υπάρχει μεγάλη άνοδος;
 

AnnaVrt12

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AnnaVrt12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Αρα μπορει να ειναι πιο κατω ή πιο πανω εσεις τι πιστεύετε με τα φετινα δεδομενα και τα θέματα μεχρι στιγμης θα ανεβουν ή θα κατέβουν οι βασεις;
Ανάλογα με τις επιδόσεις, αλλά γενικά πάνω κάτω κάθε χρόνο παρόμοιες είναι οι επιδόσεις. Άντε να πάει η εβε στο 9 10
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top