[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2020

valantis21

Active member

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 513 μηνύματα.
Μιας και η διαδικασια των πανελληνιων εφτασε στο τελος της θεωρω σιγα σιγα και ειδικα μετα την ανακοινωση των βαθμολογιων πως ενα τετοιο θεμα θα εχει χρησιμοτητα ωστε να ανταλλασουμε αποψεις για την πορεια των βασεων..ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

tsiobieman

Well-known member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) . Έχει γράψει 471 μηνύματα.
Προσωπική μου άποψη για το νέο σύστημα είναι ότι οι βάσεις του 4ου πεδίου σε σχολές μεγάλης ζήτησης θα ανέβουν αρκετά. Δεν έχω δει κάποιον να λέει ότι δυσκολεύτηκε πολύ σε κάποιο μάθημα και από ότι κατάλαβα έβαλαν γενικώς εύκολα θέματα σε όλα τα μαθήματα οπότε αναμένουμε άνοδο.

valantis21

Active member

Ο valantis21 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 513 μηνύματα.
Πιστεύω αξιωματικών αστυνομίας να πεσει στα 17700_800 λόγω αύξησης εισακτέων και ίδιας δυσκολίας Θέματα με πέρυσι στη θεωρητική

Thanos_D

New member

Ο Thanos_D αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πιστεύω αξιωματικών αστυνομίας να πεσει στα 17700_800 λόγω αύξησης εισακτέων και ίδιας δυσκολίας Θέματα με πέρυσι στη θεωρητική
Αστυφυλάκων δεν περνάς και από οικονομίας; Ίσως επηρεαστούν φέτος και από εκεί οι βάσεις

MarcoReus

Active member

Ο MarcoReus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Αξιωματικων πυροσβεστικης περυσι 18.367...φετος πιθανοτατα να ξεπερασει τα 18.500. Αξιωματικων αστυνομιας παρα την αυξηση εισακτεων καταργηθηκαν οι συντελεστες βαρυτητας ενω τα θεματα ισως ηταν ευκολοτερα και απο περυσι οποτε εκει το πολυ να μειωθει 100 αντε 200 μορια, να πεσει δλδ στα 18.000.

valantis21

Active member

Αξιωματικων πυροσβεστικης περυσι 18.367...φετος πιθανοτατα να ξεπερασει τα 18.500. Αξιωματικων αστυνομιας παρα την αυξηση εισακτεων καταργηθηκαν οι συντελεστες βαρυτητας ενω τα θεματα ισως ηταν ευκολοτερα και απο περυσι οποτε εκει το πολυ να μειωθει 100 αντε 200 μορια, να πεσει δλδ στα 18.000.
Δηλαδή αν εχω 17900 θα πεθάνω στο άγχος

Viedo

Well-known member

Ο Viedo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,404 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, άλλαξαν τα δεδομένα δεν ξέρουμε πως θα κινηθούν οι βάσεις, ούτε τι έχουν γράψει τα παιδάκια. Ας βγουν οι βαθμολογίες πρώτα να έχουμε μια εικόνα, τώρα είναι εντελώς τυχαία ό,τι λέμε.

BohemianEmy

New member

Η BohemianEmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να μειωθούν οι βάσεις τις θεωρητικής
Ειδικά οι υψηλές (όπως αξιωματικων αστυνομίας, νομικές ψυχολογίες)

Alizoula2

Well-known member

Η Alizoula2 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 659 μηνύματα.
Εννοείται μείωση στη θεωρητική δεν υπάρχει καμία περίπτωση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεμ

δεν θα πάρουν περισσότερους ομως φέτος;

eukleidhs1821

Well-known member

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Πατρών (Πάτρα) και μας γράφει απο Μεγάλα Καλύβια (Τρίκαλα). Έχει γράψει 1,119 μηνύματα.
το κλασσικο ερωτημα που εχω σιχαθει τον εαυτο μου καθε καλοκαιρι να ακουω ειναι που θα σταματησει η τελευταια ιατρικη.2.5 μηνες παρακμιακα μπλογκ και παρακμιακες στηλες εφημεριδων να παιζουν με τον πονο των παιδιων.βεβαια τωρα βγαινουν τα αποτελεσματα αρχες ιουλιου οποτε ειναι 2 μηνες το παραμυθιασμα.παλιοτερα που γινονταν πιο νωρις οι πανελλαδικες ηταν επιπλεον 1 μηνα δηλαδη 3 μηνες.να ξερετε οτι το κλειδι της προβλεψης της τελευταιας ιατρικης ειναι τα στατιστικα αποκλειστικα και μονο.το θεμα βεβαια ειναι οτι φετος δεν υπαρχουν συντελεστες βαρυτητας αρα η παταγωδης αποτυχια στην εκθεση μετραει το ιδιο με βιολογια οποτε σπρωχνει τις βασεις πιο κατω.

Nefeli01

Member

Η Nefeli01 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

AndromedaS

New member

Η AndromedaS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στο 3ο πεδίο θα υπάρξει σίγουρα πτώση των βάσεων όχι μόνο λόγω έκθεσης αλλά και φυσικής και ποσό μάλλον χημείας. Η περσινή τελευταία ιατρική είχε 18.100. Μάλλον δεν θα πέσει κάτω από 18 χιλ αλλά ίσως πάει 18,050-95. Καλή εικόνα δεν υπάρχει απ τους βαθμούς φέτος πάντως. Διορθώστε με αν έχετε ακούσει εσείς θετικά σχόλια από μαθητές

BohemianEmy

New member

Η BohemianEmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

iordaki-s

Member

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Τρίπολη) . Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Από τα σχόλια που διαβάζω για τα θέματα και από επιδόσεις γνωστών πιστεύω ότι στο 3ο πεδίο οι βάσεις θα πέσουν λόγω αυξημένης δυσκολίας στην φυσική, στην χημεία και λιγότερο στην βιολογία και την έκθεση. Δεν πιστεύω όμως ότι η ιατρική θα πέσει κάτω από 18.000, ίσως βρεθεί οριακά πάνω (18000-18100)

valantis21

Active member

ρε παιδια εκθεση τοσο χαλια ειναι οι επιδοσεις? δεν το πιστευω..ΑΝτε να βγουν οι βαθμοι να ηρεμησουμε

Alizoula2

Well-known member

Η Alizoula2 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Φιλολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 659 μηνύματα.
ρε παιδια εκθεση τοσο χαλια ειναι οι επιδοσεις? δεν το πιστευω..ΑΝτε να βγουν οι βαθμοι να ηρεμησουμε
εγω ξερω παρα πολλούς εκτός θέματος που απλα εγραψαν για το βιβλίο σε γ πρόσωπο.
Ηθελαν προσωπική γνώμη .
Εγω δε το θέμα για την ποίηση το πηρα παρα πολυ ελεύθερα κι δε ξέρω αν θα τους αρέσει.

Φινεύς

Well-known member

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Από το βαθμολογικό μας και από το αντίστοιχο στα Γιάννενα γνωρίζω πως οι επιδόσεις είναι υπερβολικά χαμηλές και πως ελάχιστα γραπτά υπερβαίνουν το 13. Θα δούμε όμως υποθέτω.

tsiobieman

Well-known member

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Ο.Π.Α. (Αθήνα) . Έχει γράψει 471 μηνύματα.
Βαλάντη αν θυμάμαι καλά εσύ μας έλεγες ότι ήθελες αστυφυλάκων κυρίως. Με 17900 περνάς όχι απλά άνετα αλλά πανυγηρικά. Τώρα για την Αξιωματικών θέλει λίγη τύχη δεν θα στο κρύψω.

valantis21

Active member

Βαλάντη αν θυμάμαι καλά εσύ μας έλεγες ότι ήθελες αστυφυλάκων κυρίως. Με 17900 περνάς όχι απλά άνετα αλλά πανυγηρικά. Τώρα για την Αξιωματικών θέλει λίγη τύχη δεν θα στο κρύψω.
ηθελα αστυφυλακων αλλα πιστευω πηγα εξαιρετικα καλυτερα απο οτι περιμενα οποτε αλλαξαν οι στοχοι..αν οχι αξιωματικων αστυνομιας εστω σημαιοφορων θα θελα

Χρήστες Βρείτε παρόμοια