Εισαγωγή σε σχολή του 3ου πεδίου από Τεχνολογική Κατεύθυνση - γίνεται;

koro

Νεοφερμένος

Ο koro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Μπορει καποιοσ να εισαχθει σε σχολη φυσικοθεραπευτικησ απο την τεχνολογικη κατευθυνση; Παρακαλω να απαντησετε υπευθυνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
γινεται...μπηκε ο αδελφος μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Yπεύθυνα λέω ναι με μάθημα επιλογής βιολογία γενικής παιδείας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koro

Νεοφερμένος

Ο koro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
επιβαλεται να επιλεξεισ την βιολογια για μαθημα επιλογης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ναι αλλα και παλι χανεις μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Xάνεις μόρια αλλά δεν έχει τρελή βασή οπότε δεν θα υπάρχει πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koro

Νεοφερμένος

Ο koro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ποσο ειναι ηβαση για αει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kall1as

Νεοφερμένος

Ο kall1as αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
~16,7..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
τοσο ειναι αλλα για το ΤΕΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ δεν ειναι ΑΕΙ τωρα σκεφτονται να το κανουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα7

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλημέρα σε όλους ! Θα ήθελα να κάνω θέσω το εξής ερώτημα μου. Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση και σκέφτομαι του χρόνου να επιλέξω βιολογία γενικής. Γνωρίζω ότι θα έχω απώλεια μορίων και ότι πρέπει να γράψω τέλεια βιολογία και έκθεση. Τέλος πάντων με ενδιαφέρει το Τ.Ε.Ι φυσικοθεραπείας ή Λαμίας ή Θεσσαλονίκης. Θα είναι οι πρώτες μου επιλογές. Διάβασα όμως ότι θα διδάσκονται μαθήματα γενικής υποδομής όπως η βιοχημεία, βιομετρία - βιοοτατιστική, βιοφυσική και έχω τρομοκρατηθεί λίγο.. Δεν ξέρω τι σημαίνουν αλλά νομίζω ότι η βιοχημεία ασχολείται με τις χημικές αντιδράσεις που γίνονται στον οργανισμό μας. Τα άλλα ούτε καν γνωρίζω. Πώς θα παρακολουθώ όμως τέτοια μαθήματα αν δεν έχω ιδέα από χημεία αφού δεν υπάρχει καν γενικής στο λύκειο; Το μόνο θετικό είναι ότι αυτά διδάσκονται μόνο στο πρώτο εξάμηνο. Ρώτησα έναν καθηγητή μου και μου είπε ότι λειτουργούν και πανεπιστημιακά φροντιστήρια.. Εγώ δεν έχω ξανακούσει κάτι τέτοιο.. Δεν τον αμφισβητώ απλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα. Αν υπάρχει κάποιος που να πέρασε φυσικοθεραπεία από τεχνολογική παρακαλώ ας μου λύσει τις απορίες.. Ή οποιοσδήποτε γνωρίζει .. Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top