[ΕΠΑ.Λ.] Πότε βγαίνει η ύλη των πανελληνίων 2010?

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kelly18

Νεοφερμένος

Η kelly18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είμαι αποφοίτη του 2009 αλλά δεν έκανα την προσπάθεια που χρειάζονταν για να περάσω στις πανελλήνιες κ του χρόνου λεω να πάω προετοιμασμένη...μήπως ξέρει κάποιος να μου πει πότε περίπου βγαίνει η ύλη των πανελληνίων 2010?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~NanTia

Νεοφερμένος

Η ~NanTia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
μετα τις 11 σεπτεμβριου βγαινει νομιζω :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Είμαι αποφοίτη του 2009 αλλά δεν έκανα την προσπάθεια που χρειάζονταν για να περάσω στις πανελλήνιες κ του χρόνου λεω να πάω προετοιμασμένη...μήπως ξέρει κάποιος να μου πει πότε περίπου βγαίνει η ύλη των πανελληνίων 2010?

Μόλις ανοίξουν τα σχολεία αλλά περίπου ίδια θα είναι εκτός αν αλλάξει κανα βιβλίο...(ξέρω οτι μπορεί να αλλάξει του προγραμματισμού έχω ακούσει ότι μπορεί να μπεί c αντί για pascal,αν και μου φένεται περίεργο γιατί εδώ πατώσανε με pascal φαντάσου με c).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Aπο καθηγητη μου(σχολειου):Δεν θα παιξουν σημαντικες αλλαγες για
την υλη και δεν παιζουν αλλαγες σε βιβλια τουλαχιστον μεχρι του χρονου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top