ΕΚΠΑ Τμήμα Πληροφορικής δουλεύοντας παράλληλα - είναι εφικτό;

Scapegoat

Νεοφερμένος

Ο Scapegoat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κατά πόσο είναι δυνατή η παρακολούθηση στο τμήμα μαζί με εργασία; Με όσους έχω συζητήσει μου λένε να φύγω τρέχοντας για άλλη σχολή...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Κατά πόσο είναι δυνατή η παρακολούθηση στο τμήμα μαζί με εργασία; Με όσους έχω συζητήσει μου λένε να φύγω τρέχοντας για άλλη σχολή...
πολυ δυσκολο ,μαλλον ασυμβατο
μονο απογευματινη τετραωρη.
 

Giii

Δραστήριο μέλος

Ο Giii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής ΟΠΑ. Έχει γράψει 751 μηνύματα.
Κατά πόσο είναι δυνατή η παρακολούθηση στο τμήμα μαζί με εργασία; Με όσους έχω συζητήσει μου λένε να φύγω τρέχοντας για άλλη σχολή...
εχω συναδελφο που το κανει και ειναι 4ωρη καμια φορα 6ωρη καθε απογευμα...δεν ειναι ευκολο αλλα οχι και ακατορθωτο...απλα κοινωνικη ζωη καπουτ :thumbsup: θελει να τελειωσει στα 4-5 χρονια αμα γινεται για αυτο...
 

Guest 998111

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εγώ Πληροφορικάριος και σκέφτομαι το ίδιο. Αυτό το εξάμηνο έχω μάθημα μόνο Δ-Τ-Τ όλη μέρα ουσιαστικά, και Π-Π-Σ-Κ ελεύθερα. Ίσως γίνεται να δουλέψω..
Τι λέτε εσείς;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
Και εγώ Πληροφορικάριος και σκέφτομαι το ίδιο. Αυτό το εξάμηνο έχω μάθημα μόνο Δ-Τ-Τ όλη μέρα ουσιαστικά, και Π-Π-Σ-Κ ελεύθερα. Ίσως γίνεται να δουλέψω..
Τι λέτε εσείς;
Πιστευεις οτι η σχολη θα βγαζει παντα τετοιο προγραμμα ωστε να σου αφηνει ελευθερη πεμπτη κ' παρασκευη? απιθανο μου κανει
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
αν καποιος θελει να συνδυασει δουλεια με σχολη η μονη λυση ειναι οι θεωρητικες επιστημες (1ο πεδιο) και ισως τα οικονομικα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,496 μηνύματα.
αν καποιος θελει να συνδυασει δουλεια με σχολη η μονη λυση ειναι οι θεωρητικες επιστημες (1ο πεδιο) και ισως τα οικονομικα
γεωργια κατα ατην αποψη μου, πανεπιστημιο που δεν πατας στις παραδοσεις δεν ειναι πανεπιστημιο ,σε ξεχνα και αυτο,εστω και στις κλασσικες επιστημες.
Τωρα θα μου πεις το μη χειρον βελτιστον.. οκ
 
Τελευταία επεξεργασία:

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
αν καποιος θελει να συνδυασει δουλεια με σχολη η μονη λυση ειναι οι θεωρητικες επιστημες (1ο πεδιο) και ισως τα οικονομικα
και οικονομικα δυσκολο...υπαρχουν μαθηματα που ειναι αρκετα απαιτητικα πχ οικονομετριες και ποσοτικες μεθοδοι...
 

Guest 998111

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστευεις οτι η σχολη θα βγαζει παντα τετοιο προγραμμα ωστε να σου αφηνει ελευθερη πεμπτη κ' παρασκευη? απιθανο μου κανει
Μίλησα για εξάμηνο. Για τώρα με ενδιαφέρει μέχρι το καλοκαίρι, το τι θα γίνει μετά δεν με νοιάζει προς στιγμήν. Που και του χρόνου έτσι θα είναι γιατί αποτελεί πολιτική του τμήματος.
Πίσω σε αυτό που είπε ο φίλος, προσωπικαυψάχνω ήδη. Βρίσκω ευκαιρία την διαμόρφωση του πρόγραμμα αυτού του εξαμήνου και και θα το εκμεταλλευτώ. Δεν ξέρω πως είναι το πρόγραμμα σου αλλα προσπάθησε το. Στην τελική αν δεν είχες επιλογή αυτό θα έκανες και θα τα καταφέρνες κιόλας.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top