Διεθνών Ευρωπαϊκών & Περιφερειακών Παντείου ή Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑ.ΠΕΙ.;

Giorgos22140

Νεοφερμένος

Ο Giorgos22140 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε ποιο πανεπιστημιο ειναι καλυτερο το διεθννων ευρωπαικων και περιφεριακων παντειου ή το διεθνων ευρωπαικων πειραια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε ποιο πανεπιστημιο ειναι καλυτερο το διεθννων ευρωπαικων και περιφεριακων παντειου ή το διεθνων ευρωπαικων πειραια
 

Giorgos22140

Νεοφερμένος

Ο Giorgos22140 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εβαλα πρωτα της παντειου αλλα νομιζω θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω ποιο ειναι καλυτερο
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Giorgos22140

Νεοφερμένος

Ο Giorgos22140 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Και τα δύο είναι παλιά και καταξιωμένα Πανεπιστήμια.
Δεν υπάρχει καλύτερο ή χειρότερο!
Δες τη δομή του κάθε προγράμματος και τα προσφερόμενα μαθήματα και αυτό που νομίζεις ότι τραβά περισσότερο το ενδιαφέρον σου, αυτό να δηλώσεις πρώτο.
Το ΠΑΠΕΙ έχει περισσότερα μαθήματα οικονομικής φύσεως ενώ το Πάντειο έχει περισσότερα θεωρητικά μαθήματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μέσω ποιου πεδίου έδωσες;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ada1974

Νεοφερμένος

Η ada1974 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπερα θα ηθελα να μου πειτε ποιο πανεπιστημιο ειναι καλυτερο το διεθννων ευρωπαικων και περιφεριακων παντειου ή το διεθνων ευρωπαικων πειραια
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Γιατί έχετε δικαίωμα να αλλάξετε το μηχανογραφικό????
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εβαλα πρωτα της παντειου αλλα νομιζω θελω να το αλλαξω.
Βοηθησε με

Εγώ αν είχα δεύτερες σκέψεις και ήθελα να το αλλάξω, θα το άλλαζα!
Βάλε πρώτο το ΠΑΠΕΙ!
Γνωρίζω τουλάχιστον 2 άτομα που είναι απόφοιτοι αυτού του Τμήματος και με τις κατάλληλες μεταπτυχιακές σπουδές που επέλεξαν, έχουν τακτοποιηθεί πολύ καλά.
 
Top